0
yeni notebook alicam sizce hangisi?
Gaming notebook almayı düsünüorum fakat markasına ve modeline henüz tam karar vermiş degilim. Msi ile monster bu işin ehli iki markadan birini alrm büyük ihtimal ve monster fiyat açısındanda iyi, aramızda bu markalardan kullanan varmı sizce nasıl , sıkıntı çıkarmı, hangi modeli önerirsinz
 • 0
  potheadsmoker 1 yıl önce
  eski bir monster kullanıcısı olarak sana alienware öneririm fiyat performans ve garanti yonleriyle daha iyi ve görüntüleride çok feci :)
  0
  lailahe 1 yıl önce
  Alienware yi pek araştrmadm ama sitelerde hakkında pek iyi yorumlara rastlamadm .benim bütçem kısıtlı 3000 4000 arası bi notebook lazm, alienwareNin iyi sistemleri monstera göre pahalı, monsterın yeni notebook ları eskisi gibi degil abra a5 v5.2 yi istiyorm ama biraz daha araştraym
 • 0
  frostie 1 yıl önce
  msi al puvi


 • bilgisayar

  Bu bölümde bilgisayar hakkında yardım isteyebilir, sorularınızı sorabilirsiniz.Bilgisayarınızla ilgili problemlere buradan da bir cevap edinebilirsiniz. Bilgisayar hakkında kısa tüyolar vesayre bu bölüm içersin de paylaşılacaktır.

  6 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  backup

 • <!>kesinlikle bu bölümde puiv forumunun belirlediği kuralların dışına çıkmak yasaktır. aksi taktirde puiv üst yöneticilerinin inisiyatifine bağlı olarak değişen yaptırımlar veya sabit ceza yaptırımları gerçekleştirilir.

  <!>kesinlikle bölümde hack paylaşımı yasaktır.

  <!>kesinlikle bu bölümde amacı reklam olan paylaşımlar yasaktır.

  * bölümü takip etmeyi unutmayınız.

  *kurallar güncellenecektir.

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...