9

eğer ölüyse tecavüz değildir

günlerden bir gün bir adam kazı yaparken yirmili yaşlarda bir kızdı cesedi bulmuş cesette ilk dikkatini çeken şey bütün yüzünün grimsi bir sıvı tarafından çevrelenmiş olduğuydu bu sıvı yüzünden kızın yüzü bile görünmüyordu cesedin elindeki yüzüğe baktı bu yüzüğü sanki daha önce görmüştü ama nerde gördüğünü hatırlayamıyordu ayakkabılarına baktı bunlarıda yüzük gibi daha önce görmüştü dur bir dakka bunlar hayır olamaz bunlar iki yıl önce kaybolmuş kızının eşyalarıydı son olarak dikkatini çeken şey ise kızın elindeki üstüne grimsi bir sıvı bulaşmış olan siyah renkli zarfı farketti kızın elinden alıp açtı zarfın içinden fotoğraflar ve bir not vardı önce fotoğraflara baktı hayır inanmak istemiyordu ilk resimde kızını yüzüne gri maskeli bir adam kafasından vuruyor diğer resimlerde ise cesediyle....... hayır düşünmek istemiyordu nota baktı kafasına birisinin silah doğrultuğunu fark etti silahı tutan kişi notta yazanı gülerek söyledi "eğer ölüyse tecavüz değildir"
 • 1
  mybae 1 yıl önce
  insanın fikri neyse zikri odur boşuna dememişler..
  0
  siyahmaytap 1 yıl önce
  cuk oturmuş 👏🏻👏🏻
 • 0
  kayipunicorn 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  bu kısa hikayenin genel fikrine, ki burada tek bir anıyı detaylı bir şekilde betimleyerek bitirmenden bahsediyorum, bayıldım. kurguyu daha çok betimleyebilir, bir sherlock gibi en ince detaylarına inip olan bitenleri belirtebilir ardından bitirebilirirsen daha etkili olur.
  bu arada konu seçimin de daha güzel olabilir. tabi bu öznel bir fikir bunu o yüzden ciddiye almayabilirsin. emeğine sağlık, sağlıcakla kal
  0
  hitus 1 yıl önce
  teşekkürler
  0
  kayipunicorn 1 yıl önce
  önemli değil puvo
 • hitus

  burası aslında rastgele bi bölüm ama bana istediklerinizide sorabilirsiniz

  8 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  hitus
  hedap

 • bu bölüm #karışık bölümünün alt bölümüdür.
 • site kuralları