5
steam

Dijital oyun platformlarının en büyüğü. Sık sık oyunların indirime girdiği yer. Arkadaşlarınızı ekleyip rahatça oynayabilirsiniz veya oyunda arkadaş buldunuz onu ekleyip farklı farklı oyunlarda da birlikte oynanan ortam. Hem oyunlarda crack filan yapmak yerine direk orjinal alıp sorunsuz oynayabildiğimiz mekan. 


Torrent veya başka bir yerden bedavaya indirmek varken neden para vereyim?


Oyun yapımcılarının emeğini verirsiniz. Kul hakkı derdi yok. Daha rahat multiplayer oynayabilirsiniz multiplayer crack bulmak filan zorunda kalmazsınız. Ama gene de siz bilirsiniz.
 • 4
  flexie 1 yıl önce
  eskiden hayatta para vermezdim hep warez. fakat sonra oyunların ne kadar ucuz olduğunu fark ettim. hiç gerek yok indirmeye korsanı. virüsü bitmez, derdi bitmez.
  steam kullanın, hem kafanız rahat etsin hem yazılımcıların hakkını vermiş olun.
  0
  fuxa90 1 yıl önce
  Haklısın ve zaten steam platformunda çok fazla indirim oluyor. O büyük indirimleri saymıyorum yaz kış bahar bayram vs. Hafta başı indirimi hafta ortası indirimi hafta sonu indirimi yani sürekli indirim var platformda. Tek kötü yanı bazen çok güzel indirimler yapıyorlar ve oynamadığınız (ben bunu oynarım deyip de oynamadığınız) oyunları almanız.
 • 3
  serqkan 1 yıl önce
  Güncelleme desteği, güzel indirimler, arkadaş listesi, başlıkları forumları vb. Güzel topluluk kısacası insan sigaraya verdiği paraları katarsanız bunun yanında neredeyse hiç.
 • 1
  garavel 1 yıl önce
  İndirim haberleri, indirim döneminde oyun tavsiyeleri, fikir danışma vs için bölüm: http://www.puiv.com/b/steam
 • 0
  cipralex 1 yıl önce
  This war of mine oyunu indirdim en son, gerçekten hayattan koparttı, tavsiye ederim
 • 0
  kurti 9 ay önce
  zamanında enparayla her ay yeni bir oyun denediğim platform. enpara'yı sırf steam ve lol için almıştım. ama sonradan da çok işime yaradı.

  bir de sürekli takip ettiğim, ücretsiz oyunları incelediğim steam rehberi blogu var. malum enpara kampanyası sona erince ücretsiz oyunlara bir yöneliş olmadı değil :)
 • 0
  fergusontr 9 ay önce
  steam, bilgisayar oyunlarını satın alabileceğiniz ve oynayabileceğiniz devasa bir oyuncu platformudur. her an aktif olarak 5 milyondan fazla kullanıcı bulunan steam'i kullananların sayısı her geçen gün daha da artmaktadır. valve'in kendi geliştirdiği oyunların dışında popüler ya da bağımsız birçok oyun üreticisinin oyunları da steam üzerinden satın alınabilir durumdayken aynı zamanda farklı yollardan aldığınız steam uyumlu oyun anahtarlarını platformda aktif hale getirerek oyunlara erişilebiliyor.

  online bir oyun platformu olan steam, sadece bir oyun alışveriş sistemine değil, aynı zamanda bir oyun ağı sunan sosyal bir oluşum da sunuyor. arkadaşlarınız ile oyun oynayabileceğiniz steam'de arkadaş listenizde yer alan oyuncuları direkt olarak oyununuza davet edebileceğiniz gibi dilerseniz de arkadaşlarınızın oyunlarına katılabiliyorsunuz. oyun oynamanın yanı sıra "steam market" adlı sistem sayesinde oyunlardan elde ettiğiniz eşyaları, satın aldığınız oyunları (gift olarak satın aldıysanız) veya eşyaları satabilir hatta diğer oyuncuların satmak istediği eşyaları satın alabilirsiniz. kabaca steam içerisinde yer alan en temel özelliklerin bunlar olduğunu söyleyebiliriz.

  steamdaki indirimli oyunları takip etmek için ya da satın almak için burayı kullanabilirsiniz : www.droyun.com/indirimli-steam-oyunlari


 • oyun

  burada oyunlar hakkında incelemelerinizi sorunlarınızı ve zevkli tanıtım videolarını paylaşabilirsiniz.

  9 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  sametoztekin

 • bölümde ahlak kuralı var.herkes ahlaklı davranmalı.....


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...