• 1
  horseman 13 gün önce
  emin mi
  0
  bizanskurdu 13 gün önce
  çok emin
 • 0
  gregoris 12 gün önce
  dediği her şey maalesef doğru.
 • 0
  ___koray_____ 12 gün önce
  sanırım firmayı kapatsam çok iyi olacak. her gün belki düzelir diye iç geçirip, erteliyorum. ülkenin en zor zamanları saydığım son 3-4 yıllık periyotta saçlarımı beyazlatıp, sakallarımı döktüm. ben ne kadar iyi iş, iyi ticaret yapıyor olsam bile yanlış yönetiliyor oluşun dayattıklarına karşın artık kendimden bir şeyler kaybetmek istemiyorum.
  0
  furis 12 gün önce
  koray abi ben senin hikayeni biliyorum az çok. allah yardımcın olsun bizde dahiliz bu yardıma... konkordato ilan etme imkanın var mı?
  0
  ___koray_____ 12 gün önce
  pes etmemeye çalışıyorum. mevcut borçları kapatmaya arabalar yetecektir. çok borcum yok allah’a şükür ama artık gerçekten bunaldım sürekli daha kötüye gitmesinden işlerin
  0
  furis 12 gün önce
  abi bizde daire var onlar bile yetmiyor, ucu ucuna.
  hem alım-satım olmayınca neye yarayacak ki?
  ne yapacağız bizde bilmiyoruz. ekonomist emin çapa 3 ay içinde çöktük diyor, kesin...
  0
  ___koray_____ 12 gün önce
  bugünleri de arar olmayalım da işimiz çok zor açıkçası. allah, yardımcımız olsun
 • 3
  canki 12 gün önce
  bu adam cnn türk'deki programında umutlu olun, kararlı olun bu ülkenin size ihtiyacı var diye bağırırken noldu da kanal değiştirince felaket tellalı oldu? garip gerçekten bir umudum cem seymen kaldi
  0
  furis 12 gün önce
  aynen ya. kafalar karışık puvo. ama belki de kanal icabı o şekilde konuşuyordur.
  3
  helianthus 12 gün önce
  umutlu olun ülkenin size ihtiyacı var derken tiktok videoları çeken imam hatip lisesi gençleri yetiştirmeyelim, kredi alıp rezidans dikmeyelim, çiftçiye hayvancıya destek olalım yerli tohum kullanalım orta ve alt sınıfın da oturabileceği konutlar yapalım demek istiyorlardı. bu adam işinden oldu bu yüzden. cem seymen de senelerdir yaptığı programlarda tarım liseleri kuralım, manda, inek, koyun, tavuk yetiştiricilerine destek olalım hibe verelim organik tarımı destekleyelim yabancı tohumu reddedelim diyordu, tayvan gibi, japonya gibi, hollanda gibi küçücük yüzölçümlü ve ciddi ekonomik problemler yaşamış ülkelerin bilim ve teknolojiyle nasıl kalkındığını anlatıyordu. biz ise hala andımız faşist bir icraat midir, eğitim karma olmalı mıdır, tohumları israilden mi alsak, florya'daki yeşil alanları imara mı açsak bunun kafasını yaşıyoruz. dolar 2 lirayken de bu insanlar bu şekilde inşaat ekonomisine dayalı büyümenin bir yerlerden açık vereceğini söylüyorlardı zaten. ama o zaman soğan 6 lira, biber 10 lira, muz 12 lira, bamya 20 lira değildi dolayısıyla kimse bir tarafına takmadı. şimdi ise artık çok geç. geliyor gelmekte olan. kasırga hortum gibi değil tek seferlik değil muson yağmurları gibi uzun ve istikrarlı olacak.
  1
  bizanskurdu 11 gün önce
  her şey mayış demek ki
 • 1
  soylergecer 12 gün önce
  bunlar işi bilen tehlikeli adamlar. söylediklerinin dikkate alınması gerekir.

 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  588 takipçi

 • aboneliği iptal et

 • moderatörler

  systemfailed

 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.