sizi c(a)hiller o bayrak kuzey ırak bayrağı

  -2
  hellomyfriend 28.2.2017 13:17
  arkadaşlar tekrardan merhaba. bu konuda tepkimizi gösterirken bazı ahmaklar hâla 'sizi cahiller o bayrak kuzey ırak bayrağı diye irdelemeye devam ederek bu bayrağı masumlaştırmaya çalışıyorlar. şimdi o kişilere, birer gerizekalıya anlatır gibi anlatacağız durumun rezaletini.
  dün istanbul ve başkent ankara'mıza asılan bu paçavra ırak'ın bir parçasında özerkleştirilmek üzere olan krdistan adlı toplumun bayrağıdır. bundan bizene diyebiliriz lakin bizim ülkemizde bu paçavra özellikle, güneydoğu/doğuanadolu bölgelerimizde nevruz gibi toplumsal kutlamalarda orada yaşayan halk tarafından meydanlara asılıyor bunun bir çok örneğini arşivini internetten bakabilir veya o bölgelerde askerlik yapmış yakınlarınıza sorabilirsiniz doğrulayacaklardır.bende güneydoğuda askerlik yaptığım için bu paçavra önümüzdeki dağa taşa seriliyordu görüyorduk, yalan bir bilgi olmadığına inanabilirsiniz.
  başta ırak ve suriye olmak üzere özerk olma yolunda ilerleyen k*rdistan safsatasının ıraktaki başkanı dün ülkemizdeydi. bildiğiniz üzre 4 parça hayalleri var bunların türkiye ve iran'da da gövde gösterisi yapmaya çalışıyorlar. dün bir tanesini gerçekleştirdiler bile. barzaninin türkiye'den önemli bir isteğide pkk'ya gönül vermiş olan hdp'li milletvekillerinin serbest bırakılmasını istemesiydi gazetelerden ve tv'den bunları görebilirsiniz.
  şehit olan yakınınız varsa bu küstah isteğin ne kadar canınızı yakacağını az çok biliyoruz.
  barzaninin bilgisi dahilinde olan kuzey ırak'ta ki medya kolları hava durumlarında ülkemizin yarısını kendi toprakları içerisinde gösteriyor bu hiç mi sizi rahatsız etmiyor ? fotoğraflara bakarsanız bu kanalların dün türkiye'de ,barzaninin eşliğinde -istanbulda k*rdistan bayrağı dikildi! tarzı haberlerini görebilirsiniz. hava durumlarındaki k
  rdistan'ı işaret ettiklerini anlamamak gerizekalılıktır.
  biz tepkimizi göstermeye devam edeceğiz. bu konu hakkında sosyal medya zaten haberciler ünlü isimler tarafından da bilinçlendiriliyor sizlerden bu yazımızı paylaşmanızı istiyoruz.
  yazımızın evet/hayır'larlada hiç bir alakası yoktur.