7

kırmızı ete zam yapmak istiyoruz ama korkuyoruz

etbirliği başkanı tarafından yapılan açıklama. korkma reis neden korkuyorsun ki? zaten yediğimiz yok, yapıştır gelsin. ya da bekle büyük doğalgaz zammı gelince çakarsın sende, araya kaynar.
 • 1
  papaztavsan 7 gün önce
  ekonomide oluşan açıkları kapatabilmek için zaten herşeye zam yapar oldular. hayvancılıkla uğraşanların yapmak istediği zam değil bunlar böyle işgüzar yalakaların fırsatçılığından oluyor utanmadanda korkuyoruz demiş .
  0
  specular 7 gün önce
  haycancılıkla uğraşanlarda istiyor
  0
  kun 7 gün önce
  nasıl istemesinler her şeyin fiyatı anasının amı gibi oldu büyük başta
 • 0
  papaztavsan 7 gün önce
  haklısınız onlarda istiyor olabilirler fakat onlarda bazı maliyetleri karsılayamadıklarından ve üretimin ayaklar altına alınmasından ötürü. tarım ve hayvancılıkda öncü iken orda bile rezil duruma düştük kimse memnun değil.
  0
  kun 7 gün önce
  ya salak salak konuşmayın türkiye hiç bir zaman tarımda öncü falan olmamıştır türkiyenin toprak yapısı müsait değil bir kere ilk okul kitaplarınızdan ezbere öğrendiğiniz bilgilerle konuşmayın.
  0
  shewolf 5 gün önce
  tarımda en son 90larda öncüydük haklısın. tarım yapana hakki verilmiyor bu yüzden herkes masa başı islere yöneldi. bu saatten sonra tarımı yapanda olmaz
  0
  kun 5 gün önce
  90larda da öncü möncü degildik ben sana geçmişten günümüze tarim ürünlerinin rekoltesini gonderirim intternetten bulursam her gecen zaman urun kalitesi ve rekolte artti ama bunu bütüne yayamadik trakya bölgesi avrupa standartlarinda tarim yapiyor avrupa ayarinda verim aliyor bizim anadolu insani hala 30 sene onceki sistemle çiftçilik yapiyor. bi kere turkiyede arazilerin tarima uygunlugu da bilinenin aksine kötüdür organik madde degerleri avrupanin kat be kat altinda
 • 0
  kun 7 gün önce ~ 7 gün önce
  tayyip baskı yapıyordur, kısmetse 6 7 aya hayvancılığa başlıyoruz sonumuz hayır olsun
 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  607 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  systemfailed

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.