0

iç giyimci

iç giyim modası* her geçen gün daha çarpıcı ve yenilikçi konseptler sunuyor. erkek ve kadın iç giyim sektöründe oldukça fazla ürün çeşitliliği olmasına rağmen kadınlar için olan modeller oldukça fazla. iç giyimde söz konusu günlük kullanım olduğunda, kadınlar erkeklere oranla fazla ürün çeşidine sahip oluyor. özellikle iç giyim sektörü kategorisi altında barındırdığı fantazi giyim, kadın iç giyim, *erkek iç giyim, pijama, çeyiz setleri vs. kategorileriyle diğer giyim sektörü ürünlerine göre çok daha geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

iç giyim alanında hem büyük alışveriş merkezlerinde büyük firmaların mağazaları, hem çarşı alışverişlerinde karşılaşılan irili ufaklı mağazalar hem de internet ortamında satış yapan mağazalar bulunmaktadır. elbette her satış ağının birbirine göre avantaj ve dezavantajları vardır ancak bu yazımızda internet mağazalarından bahsetmek istiyorum.
fiziki bir mağazadan bir iç giyim ürününü elleyerek ya da deneme ürünleri ile test ederek satın almak her ne kadar cazip olsa da mağazanın sunabileceği ürün gamı çok sınırlı kalabilmektedir. ancak internetten satış yapan iç giyim firmaları farklı markaların farklı ürün gamlarını sunabildiği için bir anda önünüze onlarca kategoride binlerce ürünü sunabilmektedir. internet mağazalarının bir diğer avantajı ise işletme maliyetlerinin fiziki mağazalara göre daha düşük olmasından dolayı çok cazip fiyat imkânı sunabilmeleridir.

https://www.butikduragi.com

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır.

9 saat önce 10 saat önce 20 saat önce 20 saat önce 21 saat önce 21 saat önce dün dün