kollar (hikaye)

  15
  hitus 30.8.2019 23:03
  bir krokodil
  iki krokodil
  üç krokodil
  saniyeleri sayıyordum mesai saatim biter bitmez ofisten ayrılmak istiyordum,güzelce evime gidip televizyonun yada bilgisayarın önünde sızmak istiyordum,aniden tam karşımda oturan yeni işe girmiş kıza bakıyordum,onu yavaş yavaş süzüyordum,avına çevrilmiş tüfek namlusu gibiydim her an hazırdım patlamak için sanki,kendime kahve hazırlamak için mutfağa girdim.beş dakika sonra o da mutfağa geldi,bana birşey sordu böylelikle sohbet başladı hatta muhabettimiz baya çok sürmüştiki mesai saati çoktan bitmişti.tam onunla vedalaşırken yere düşücek gibi oldu,ani bir refleksle sol kolunda tuttum,tam olarak neyi tuttuğumu anlayamadım ama, hissettiğim şey koldan ziyade sanki yarı et yarı kemik fakat daha çok kemikten gibiydi,kız bana çok garip bakıyordum,sakladığı sırlar vardı sanırsam bu onu gizemli yapıyordu,ürksemde daha çok hoşuma gitmişti.ona yürüyerek evine kadar eşlik etmeyi teklif ettim,neşeli bir şekilde kabul etti.daha yarım saat geçmeden önümüze balici çıktı ne var ne yok vermemizi istedi,tam cüzdanımı çıkarcakken acele etmemiz için bağırıp kızın sağ koluna çizik atmaya çalıştı,ancak sadece elbise çizildi kan akmıyordu tam o sırada polis arabası yanımızda durdu,ve polisler araçtan inip baliciyi tutukladılar,beş on dakika onun evinin önündeydik.beni önemli birşey söylemek için evine davet etti bende kabul ettim,üzerindeki elbisesini çıkardı,şok oldum korktum azda olsa ona karşı ilgim arttı,ona bunu kim yaptığını sordum o cevap verdi:
  bir krokodil
  iki krokodil
  üç krokodil
 • 0
  sauronungozbebee 30.8.2019 23:46
  devamı nerede puvo sağ gözüm atıyo devamı nerede
  0
  hitus 31.8.2019 00:53 ~ 00:54
  malesef bu kadar ve en çok hangi kısmını beğendin ?
 • 4
  kayipunicorn 31.8.2019 00:21
  dil bilgisinde hatalar var. örneğin -yordum kalıbından -dim kalıbına geçmişsin. cümleleri çok uzun tutmuşsun. burada şahsi fikrimi söylemek istiyorum. betimleme olmadan cümlelerin uzatılmasını saçma buluyorum. bir olay var ve sen bunu çok fazla virgüller anlatmışsın. metni çok hızlı yazmak istemiş gibisin. bu metini uzun uzadıya doldurabilir ve yeterli betimlemelerle doyurucu bir kıvama getirebilirsin. bunlar sadece ilk cümlen için yazdığım eleştiri. devam ediyorum(şayet sert ve vicdansız bir eleştiri yaptıysam buradan sonra okumasan hiç alınmam)... buradan sonra dil bilgisini oturtmuşsun. metin hala hızlı devam ediyor. sadece olaylarla bize kurguyu sunuyor gibisin. kurguya gelirsem, krokodilden kastın gerçekten timsah mı bilemedim, bir çeşit hipnoza girmiş hissi veriyor metin. hipnoza giren biri yaşadığı bir anıyı sunuyor gibi.
  şu konuda sana haksızlık yapamam sevgili hitus. fazlaca uzun metinler sıkıyor. ellerine sağlık diliyor ve seni kırmadığımı umuyorum.
  sevgiyle kal
 • 0
  luico 31.8.2019 08:16
  ben ne okudum ?
  0
  hitus 1.9.2019 22:31
  aslında bu çok karmaşık bir soru
 • 0
  inelya 31.8.2019 12:24
  krokodil ?
  0
  hitus 4.9.2019 20:39
  süprizi kaçar söyleyemem
 • 0
  kayipunicorn 4.9.2019 20:41
  hitus beni sevmiyor musun neden ayrımcılık yapıyorsun skfkdmfm uzun yazdım diye mi bütün bunlar skckdkcm
 • 0
  luna 5.9.2019 13:47
  güzel hikaye, ama uyuşturucunun iyi bir şeymiş gibi vurgulanmasını beğenmedim. fakat adamın ilgisinin artmasının hikaye anlatıcılığından ötürü adamında bu işlerle ilgilendiğinden dolayı olduğunu varsayıyorum