10

chp'nin cb adayında bir pislik var

bugün bülent tezcan'ın açıklamalarını dinledim. adayın özellikleri hakkında bahsederken bir an öyle bir pis sırıttı ki sanki akp'yi ve erdoğan'ı şok edecek bir aday gibi geldi bana.

ayrıca özgür özel'de onu en çıldırtacak adayı açıklayacağız dedi.

yine aynı şekilde bu kadar neden bekleniyor?

bu üç kriteri bir araya getirdiğim zaman muammer ince, kemal kılıçdaroğlu, ilhan kesici falan çok basit kalıyor. bunlardan birisi olsa çoktan açıklamışlardı.

kim ulan bu aday?
 • 0
  gameofthrones 1 yıl önce
  haklısın. sanki devlet sırrı açıklayacaklar. sayın cumhurbaşkanını çıldırtabilecek kim olabilir? gerçi kemal kılıçdaroğlu aday olmuyor diye morali bozuk ama neyse
 • 0
  bozuklimon 1 yıl önce
  ali babacan geliyor haberiniz yok
 • 1
  scourge 1 yıl önce
  aday falan yok dikkatle takip ettiyseniz eğer ittifak çalışmalarında ciddi noktalara geldik diyor ya akşenere yama yapıcaklar ya da karamollaoğluna (çok uzak ihtimal)
 • 0
  kokturk 1 yıl önce
  bu kadar beklenmesinin sebebi erdoğan'ın saldıracak biri bulamaması ve süreci yönetememesidir, bunu da gayet iyi başarıyorlar, ilk defa seçim sürecinde erdoğan'ın hiç beklemediği hamleler oluyor mesela 15vekil gibi, aday konusunda ise bence fetöden yaftalayamayacakları, asker tabanlı birisi erdoğanı çıldırtır ancak, bunun için en uygun aday da ilker başbuğ'dur.
 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  276 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  mortal
  kaygusuzyazar
  sbb3

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın