web tasarim firmalari

  0
  bilcoseo2 5.7.2017 10:13
  web tasarım firmaları
  uzun bir aradan sonra tekrar merhaba değerli okurlar. bugün konumuz web tasarım firmaları ile ilgili düşünce ve fikirlerimiz. yani iyi bir web tasarım firması nasıl olmalı ? nasıl hizmetler sunmalı ? hangi biçimde hizmet sunmalı vs..
  iyi bir web tasarım firması nasıl olmalı ?
  evet web tasarım alanında ülkemizde de dünya'da olduğu gibi son dönemde pek çok firma kurulmuş ve bu web tasarım firmaları kamuya çok çeşitli hizmetler vermektedirler. peki bu web tasarım firmaları kendi yeterlilikleri nedir değil mi? aslında bakarsanız özellikle yurdumuz piyasasında kodlama bilmeyen ama web tasarımı yaptığını iddia eden insanlar var. bunların çoğu da tabi firma değil veya olsalar bile tabiri caiz'se merdivenaltı tabir edilen firma görüntüsündeki yapılar. yöneticileri ise tam komedi.. yani işin özü, bizce yazılım firmalarının yöneticileri de yazılımcı olmalıdır. böylesi yazılım müşterisi için de .ok daha avantajlı olacaktır. zira yazılımı bilen yönetici, müşterisini daha kolay aydınlatacak, daha kolay bilgilendirecektir. ve yapılmış olan yazılım da web mecrasında daha başarılı olacaktır. çünkü doğru yönlendirilen müşteri web sitesi ile ne yapacağını ve nasıl yapacağını web firmasından öğrenecektir.
  kaliteli web tasarım firmaları ne gibi hizmetler verirler ?
  bu tabi herkese göre sanki biraz değişir ama yine de belli başlı verilmesi gereken daha doğrusu artık birbirinden ayrılmayan hizmetler oluştu web dünyasında. şöyle ki; mesela iyi bir web tasarım firması, yazılım hizmetinin yanısıra bizce google seo hizmeti yani google 'da web sitesini yükseltme hizmeti de vermelidir. vermelidir ki yapmış olduğu yazılım google arama motorunda daha üst sıralarda yer alsın. sonra web üzerinde güçlü bir reklam ağı olmalı ve müşterisine pek çok sektörde reklam hizmeti verebilmelidir. iyi bir içerik hizmeti verebilmeli, mümkünse marka ve patent hizmeti de vermeli ki, müşterisi markasını tescil edip kaybetmesin ve zor durumda kalmasın. işte iyi bir web tasarım firması müşterisine bu tip hizmetleri paket olarak sunabilmeli. sosyal medya hizmeti verebilmeli mesela. son dönemde çok gözde olan facebook, twitter, instagram gibi sosyal mecralarda müşterisinin ürün veya hizmetlerini tanıtabilmesine yardımcı olmalı.
  evet uzun uzadıya çok yazılabilecek şey var ancak şimdilik bu kadar öz bilgi yeterlidir web tasarım firmalarının nasıl olması gerektiğiyle ilgili. şimdilik hoşçakalın bir sonraki yazımızda görüşmek üzere umarız faydalı olmuşuzdur..

 • 0
  www 5.7.2017 12:24
  link göremedim.