5

buralarda bi yerde admin falan yok mu?

geçenlerde suriyelilerle ilgili bi başlık açılmıştı. şikayet ettim. aşağıda tarlada inşaatta çalışan köpekler diye bi başlık var ki buda ucu açık bi cümledir ve yanlştır. şikayet ettim. adminlerin kontrolünden geçse ya başlıklar?
 • 0
  jrbatus 10 ay önce
  bkz;(pi: zencilere karşı önyargınız var mı?)

  entry ucu açık. yorumlara bakarsanız durumu anlarsınız..
  0
  darkier 10 ay önce
  bence her iki şikayetinde de ciddi bir durum yok. muhtemelen bu yüzden de yöneticiler de bir yaptırım uygulamadılar. köpekli başlıkta başka türlü anlamak mümkün ta ki videoyu izleyene kadar. ayrıca bu (pi: zencilere karşı ön yargınız var mı?) başlığı nasıl ucu açık? anlayamadım.
  0
  jrbatus 10 ay önce
  yorumlara bak o halde. ss atabilsem atardım. suriyeli başlığında ciddi bişey görmemende senin umursamazlığındır çünkü altında suriyeli bi üye duruma tepki göstermiş ve olay tatsız bir tartışmaya dönmüştü.
 • 0
  jrbatus 10 ay önce
  inşaat işçisi bi arkadaşım var yanımda. ve ilk bakışta linki göremeden önce durum gayet öfkelendiriciydi.
  0
  darkier 10 ay önce
  tamam dostum, başlığa bir ayar çekelim o hâlde. bir de benim üstteki yorumum köpek ve zenci başlıkları içindi. suriyeli başlığından haberim yok.
  0
  jrbatus 10 ay önce
  bende bundan bahsediyorum. tamam herşeyi kontrol edemezsiniz, kabul ama en azından şikayetleri ciddiye alırsanız, biz gözümüze çarpanları size bildirebiliriz.
  0
  darkier 10 ay önce
  şikayetler tabii ki dikkate alınıyor fakat her şikayetin de bir yaptırımı olacak diye bir durum söz konusu değil.
  0
  jrbatus 10 ay önce
  insanların aşırıya kaçtığı, kişilerin özgürlüklerine, ırklarına yahut dinlerine karşı saygısızlık yada daha fazlasını yaptığı durumlarda yaptırımlar uygulanması şarttır. bize yapılmasını istemediğimiz bişeyi başkalarına yapamayız ve hatta imkanımız varsa yapılmasına dahi engel olmalıyız. bu insan olma gerekliliğidir. yaptırımdan kastım uç örnekler değil zaten. az önce söylediğiniz gibi başlık düzeltme olur, uyarı olur, yeri gelir entry silme olur...
 • 2
  nefretediyorum 10 ay önce
  burası özgür bir site güzel kardeşim. her şikayetinde başlık uçursalar, o zaman versinler siteyi sana sen yönet. isteyen istediği gibi başlık açsın, başlığı kaldırınca kötülük azalmaz. mücadele edeceksen yorumlarınla mücadele edeceksin.
  -1
  jrbatus 10 ay önce
  özgürlük tanımından haberin var mı senin? yoksa hiç tartışmayalım ama bi okuyup gelirsen tekrar konuşabiliriz.
 • 1
  ucankabak 10 ay önce
  duyar kasmaktan yorulmaz mısınız siz arkadaş.
  0
  jrbatus 10 ay önce
  aha bi tane daha düştü. arkadaşım ırkçılık konusunda tepki verenlere karşı duyar kasma etiketiyle ne kadar saçma duruyorsunuz yahu. ben bunu buraya yazana kadar zaten gerekli prosedürü uyguladım fakat ilgilenilmediğini görünce bu yola başvurdum. artık evrimin bizim olduğumuz kısmına gelin lütfen, buralar çok güzel.
  0
  ucankabak 10 ay önce
  üstün insanı arama çaban beyhude. senin hümanistliğin senin gelişmişliğin değil 21. yy post-modern safsatalarını gelişmişlik olarak sunma insanların önüne. binalarımız yükselmiş, uzaya araba göndermiş olabiliriz ancak insan hâlâ ilk halindeki gibi. gerçekleri görmen dileğiyle.
  0
  jrbatus 10 ay önce
  bunun benim hümanistliğimle ne alakası var? üstün insan safsatalarıyla şişirilmiş bir egoya sahipte değilim üstelik. benim tüm meselem sadece insan olmakla ve insanı insan olarak kabul etmekle. oraya atılmış enrty masum bi amaçla da atılmış olsa altına gelecek yorumlar siz ve sizin gibi çiğ ve sığ düşünenlerin fikirlerini açığa vurmasına sebep olucak. ve kusura bakmayın ama fikirleriniz başkalarının özgürlüklerine, ırklarına yahut dinlerine saygısızlık ediyor ve hatta saldırıyorsa oldukları yerde kilitli kalmalıdır. bu konuda toleransım sıfırdır. gördüğüm her yerde de müdahale etmekten çekinmeyeceğim.
  0
  ucankabak 10 ay önce
  hâlâ ego kasıyorsun. sen böyle düşünerek komplike ve zeki değilsin yahut ben bir kürdü veya arabı sevmiyorum diye aptal veya sığ değilim. bunun ölçümü bu değil, ben kimseyi sevmek zorunda değilim. ıster severim ister sevmem, bu benim kararım. sen müdahale etmeye devam et, doğal seçilim bu konuda gereğini yapacaktır.
  0
  jrbatus 10 ay önce
  lanet olsun. ego veya duyar kasmaktan öteye gidemiyorum değil mi? o saçma düşünceleriniz arasına ırkçılığın bir hastalık olduğu fikrini yerleştiremeyeceğim değil mi? kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama toplum içinde bunu ifade ederken dikkat etmek zorundasın. eğer beceremiyorsan, etmeyeceksin. bu bu kadar.
  0
  edige 10 ay önce
  yoo bence tüm kürtler ve arapların bir çoğu hamamboceginden bile daha aşağılık asalak birer pislikler ve sen bu konuda birsey yapamazsın:) hatta bence kürtler insan bile değil at ile insan ciftlesmesinden meydana gelen bi hastalık bence kurtluk
  0
  plumerion 10 ay önce ~ 10 ay önce
  inançsız insana atıp tutmak kolay tabi √
  0
  jrbatus 10 ay önce
  bulaşma şu eşşeğe.
  0
  plumerion 10 ay önce
  hayır, böyle diyerek gitmenin kimseye bir faydası yok.


  ayrıca yanlış hatırlamıyorsam inançlı biriydi, ancak inançlı birinin bu kadar büyük bir beyana cürret etmesi çok büyük bir çelişkiden fazlası olur.
  0
  jrbatus 10 ay önce
  level tutmayacak. seninle oturup tartışamaz çünkü yeterli kelime haznesine bile sahip değil. argo kullanacak, küfür edecek ve yine saygısızlık yapacak ama haklı. çünkü puiv'de ırkçı söylemde bulunmak serbest. :)
  0
  plumerion 10 ay önce
  henüz sonucu görmedim.
  0
  jrbatus 10 ay önce
  vakit senin tabii, nasıl istersen öyle harcarsın...
  0
  edige 10 ay önce
  aslına bakarsan senin ile bir çok konuda tartışabilirim ancak bu konu o konulardan birisi değil neden diye sorarsan ikimizde somut bir şey ortaya koyamayız sonuçta irkcı olmak kötüdür yada iyidir soyut kavramlar neyini tartısmamı bekliyorsun? eğer sen hakkının yenmesini aşağılanmayı ve kültürünün yozlaşmasını dikkate almıyorsan kendi elinle düşmanini besliyor ve güçlenmesine izin veriyorsan sana diyecek herhangi bir sözüm yok ben kendince irkciyim çünkü yukarıda saydıklarım benim bir irkı sevmemem için yeterli sebepler senin için değillerse o senin düşüncen ben nasıl sana hümanistsin diye küfür etmiyorsam burda ırkcılar şöyle irkcılar böyle diye söylenmeyeceksin değil mi beyoğlunun en güzel abisi :) bu arada mum gibi dikeceğin günü ip ile çekiyorum :)
  0
  jrbatus 10 ay önce
  ahhh! bende ne zaman bana değecek diye düşünüyordum angaranın küçük ırkçısı, henüz mum kadar bi ışığa sahip değilsin, lakin evrimin acelesi yok sen ümidini kesme e mi kuzum. :) hala ısrarla anlamak istemediğin şey ne biliyor musun? ne düşündüğün gram umrunda değil, beni ilgilendiren bunu dile getirdiğin, topluma açık ortak kullanım alanları. insanların, özellikle senin gibi belirli bi evrede sıkışıp kalmış ama yine de senin gibi bi nebze de olsa ilerleme umudu vaadeden insanların düşüncelerine etki etme ihtimalin korkutuyor beni. sana zarar veren insanı sevmeyebilirsin ama bu yüzden onun tüm sülalesini suçlu ilan edemezsin. hadi kendince böyle bişey yaptın, bunu herkesin içinde hemde oldukça saldırgan bi şekilde dile getiremezsin. bilal erdoğan'a anlatır gibi anlattım, umarım faydası olmuştur...)
  0
  edige 10 ay önce
  herkesin içinde hemde oldukça saldırgan bir şekilde dile getiriyorum yaptığım ayıp bir şey değil aksine her türk gencinin sahip olması gereken bir milli bilinci yaymaya çalışıyorum siz kazanamayacağiniz bir savaşın içindesiniz yeni nesil git gide daha da sivriliyor türk ocakları hiç bu kadar talep görmemişti eskisehirde türkçü yayinlari satan sahaf bir arkadaşım var siparişlere yetişemiyorum son bir kaç senedir özellikle gençlerden cok talep var diye bahsetti alışsaniz iyi olacak ben bir şey yapmasam bile gelecek irkçi türklerin elinde şekillenecek son olarak ben her ırk köle, türk ırkı uzaya cikacak diyen tigir erci gerzeklerden yada önüne gelene saldıran vasifsizlardan değilim hitlerin yahudi düşmanlığina benzer bir şekilde benim de kinim belirli irklara karşı
  0
  jrbatus 10 ay önce
  biliyodummm!!! senin küçük ülkücü seni.. :} ben yoğun ve yorgunum bu gece, lütfen başka bi yerde bozkurt işareti falan yapıp eğlenmene devam et çünkü cidden senden sıkıldım ufaklık.
  0
  edige 10 ay önce
  peki beyoğlunun en güzel lolipopu :) dur tahmin edeyim seçimlerde hdpye oy veren bi tatlı su ibnesisin değil mi?
  0
  jrbatus 10 ay önce
  lan senin anlayacağın dilden de konuşuyorum da kaldırıyorlar, boşa yorulmuş oluyorum. ananas oy verdim olum ben, ülkenin daha fazla kerhaneye ihtiyacı var çünkü.
  0
  edige 10 ay önce
  hahahahaha zavallı bebe adin ne la senin dur tahmin ediyim deniz değil mi? bak deniz seni ananin amina geri sokarım ve eminim ki 24 yaşında yetişkin bir ibne olmana rağmen annen hiç zorlanmadan seni tekrar içine alabilecektir adaşın deniz gezmiş anasinin amina geri girdiğinde oradaydım o yüzden bu kadar emin konuşabiliyorum
  0
  jrbatus 10 ay önce
  olmicak böyle. bitmiceksin sen.
  0
  edige 10 ay önce
  inançsiz olduğum kanısına nerden vardığını merak ediyorum? ırkçılık günah midir? evet günahtir bu şüphe götürmez bir gerçek ancak imanin şartı da değildir ırkçı olmak için kendimce sebeplerim var ahirette hesabini vereceğim inşallah
  0
  plumerion 10 ay önce ~ 10 ay önce
  birkaç milyon belki de milyar insanın hakkına girdiniz sadece, hiçbir sorun yok gözde kullardan biri olmalısınız kesinlikle √
  0
  edige 10 ay önce
  bak çok net bir şekilde sana ne düşündüğümü söyleyeceğim "sanane ki bundan günahima ortak mısın?" kendince din dersi vereceğine kişinin imanini sorgulamanın hükmünü araştir.
  0
  plumerion 10 ay önce
  "insan bile değil at ile insan ciftlesmesinden meydana gelen bi hastalık bence kurtluk"

  "sana ne"

  çok verimli bir tartışmaydı, umarım karşılaşmayız bir daha. ergen ve veletlerin sizin gibileri örnek almaları da farklı bir toplumsal sorun.
  0
  jrbatus 10 ay önce
  tatmin oldun mu?
  0
  plumerion 10 ay önce


  tatmin olmak için bir şey yaptığım yok.
  0
  jrbatus 10 ay önce
  sadece vakit kaybı.
  0
  edige 10 ay önce
  ergen ve veletlerin seni örnek almasındansa beni örnek almaları kendileri için daha hayirli şöyle bir göz gezdirdim de içeriklerine eğer sen ve senin gibileri örnek alırlarsa onları boktan bir hayat bekliyor olacak, iyi akşamlar
dün dün
 • puive dair

  Öncelikle yeni olduğumu belirtmek isterim. Bir kaç eleştirim olacak. Arayüzü çok kullanışsız buldum aynı zamanda çok göz yoruyor. Hashtag olayını sevmedim kafa karıştırıyor. Yorumlanın üstte oluşuna ısınamadım konuyu çok bölüyor

  2 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  puivnuiv

 • bu bölüm #puiv bölümünün alt bölümüdür.