cesedime koyarken veda buseni

  2
  asfalttakiruh 8.4.2020 18:29 ~ 18:57
  yeniden gelsem bu dünya denen trene, yine gezer bütün sarhoş kompartmanları fellik fellik ararım seni desem şimdi çok büyük yalan, ne ben metin akpınarım ne içinden tren geçen bir şarkısın sen
  çünkü ben seni hiç aramadım ankesörlü intiharım, sen çimenler gibi öyle normal, içten, tabiatın bi hediyesi gibi geldin serildin önüme,bende aniden hatırladığım bir şarkı gibi yarım yamalak gülümsedim sana.
  = zenci saatçiler gibi sessizce geçiyor günler =
  bir mezarı doldurmak için tüm bu yaşananlar öyle değil mi hiç bana gülümseme gassal,üstümde taşıyorum pahalı markaların ürettiği önünde sonunda götüme girecek o pamuğu, savaşıyorum elimden geldiğince, hakkım olan toprağı cesedimle koruyorum.
  şimdi isayla beraber yaralarımızı kaşıya kaşıya geziyoruz bir albert camus kitabında,
  en son oturduğum bardan çaldığım bira altlığı akorlarla, ağzımda kızılderi tam tamları ve etrafımda yeni nesil rap yamyamları sokaklar kırık şişeler gibi evler bozuk kulaklık
  =zorla içilen bira sokak çocuklarına ihanettir=
  özür dilerim anne bir türlü benzeyemedim gölgeme, incir ağaçlarına işedim ve kayboldum bütün benzinliklerde, çizgi roman ve metal, yarım yamalak bir ihtilal.
  oysa saçlarım ne kadar güzel ne kadar güzel bizi öldüren virüsler, savaşlar açlık ve veba kiliseler camiler ve feza.
  babamla kavgalıyım isa iyi döndü eve,ben hala aynı parktayım trenler hüzün taşıyan,işçi taşıyan asker, öğrenci,eş,çocuk,gurbet,yalnızlık, kırık hayal,mutluluk, aşk, turşu,ekmek,taşıyan trenler süslü camlı lümpenler ile döndü sirke.

  yeniden gidebilsem dünya denen bu yere gönderildiğim sike, elimden geldiğince beklerdim eklenmemek için bir hastanedeki doğum listesine.