3
black sails

bu kadar az ses getirmesi gercekten cok sasirtici olan dizi. assagi yukari bir got kalitesinde bildigin. neyse efenim pastasini paylasmaktan hoslanmayan cocuk gibi bir tek biz tuketelim bu kaliteyi, nasilsa 4. sezonunada onay cikmis.

 • 0
  kendimdedegildim 1 yıl önce
  1700lülerin sonunda ispanyayla ingilterenin atlantiğe hüküm sürdüğü dönemlerde geçiyor. afrikadan gemilerle köle ticareti yapılan zamanlar. bahamalar tarafında nassau diye bir ada var. baya kendi etrafında kolonileşmiş, şehir kurmuş başkanları olan bir ada. korsan gemilerinin mutlaka uğrayacağı tek nokta. ispanyol ingiliz ticaret gemilerini yağmalayıp bu adada topluyorlar ondan sonra o adadan avrupa ve amerikaya dağıtım gerçekleşiyor. meşrutiyetle yönetilen sistemde resmen anarşı yapıyor adamlar. araştırdım biraz kurgu değilmiş gerçekten öyle bir dönem olmuş. adada yaşayanlarda kölelerden, ingiltere ve ispanya tarafından idama layık görülmüş mahkumlardan filan oluşuyor. e tabi bunlarda başkaldırıp gemilerle ganimet avına çıkıyorlar filan. baya iyi yani
 • 0
  captainflint 1 yıl önce
  got kalitesi demek bu diziye çamur atmaktan başka bir şey değildir. got ne abi full saray entrikalariyla gecen son 2 bölüme heyecan döşeyen (sirf insanlarin akillarinda iyi kalsin diye) bir dizi.black sails 2.sezon 5.bolum den sonra dizi dersi vermiştir ve vermektedir.her bölümü ayrı heyecanla mükemmel deniz korsan sahneleriyle dünyanın en iyi dizilerinden biri coktan olmustur.birakin bizim kördüğüm dizisini izleyen halk izlemesin bu dizi onların algılama kapasitelerine göre aşırı yüksek.
 • 0
  alisekiz 1 yıl önce
  bölüm bölüm izlenecek bi dizi değil. 3. sezonu izlemek için 3. sezonun bitmesini bekliyorum yoksa dizi çok sıkıcı oluyor.


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...