-4
hediyelik sabun - opak sabun bazı ve şeffaf sabun bazı

Kimyasal Hammadde ve http://www.hammaddedunyasi.com" title="Hediyelik Sabun Hammaddesi Fiyatları">Hediyelik Sabun Hammaddesi Satışı yapan Hammadde Dünyası online market olup kaliteyi uygun fiyata bulusturmayı amaçlayan bir web sitesidir. Hediyelik sabun malzemeleri adı altında eriyebilir sabun bazı, sabun esansı, sabun boyası, silikon sabun kalıpları satışı mevcuttur. Sabun bazı, opak sabun bazı ve şeffaf sabun bazı olmak üzere satışa sunulmaktadır. http://www.hammaddedunyasi.com" title="Şeffaf Sabun Bazı Fiyatları">Şeffaf Sabun Bazı en iyi şeffaflıkta bir üründür. Kokulu sabun bazları, renkli kokulu sabun bazları uygun fiyatlar ile Hammadde Dünyasında satışa sunulmaktadır. http://www.hammaddedunyasi.com" title="Hediyelik Sabun Fiyatları">Hediyelik Sabun yapmak artık çok kolay. Butik Sabun adina her şey bu sitede. Dekoratif sabun yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. En uygun fiyatlar ile kaliteli Sabun Bazı kendi üretimimiz olup, sizlerin beğenisine sunulmuştur. Yurt dışı yurt içi bir çok noktada sabun bazlarımız satışa sunulmaktadır.
http://www.hammaddedunyasi.com" title="Opak Sabun Bazı Fiyatları">Opak Sabun Bazı

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır. • haberler

  haberlerin paylaşıldığı bölüm.

  100 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  sadurra

  canki
 • yapılabiliteler:


  - haber linkleri paylaşılabilir.

  - haber videoları, fotoğrafları paylaşılabilir.

  - haber yazıları paylaşılabilir.

  - yazarlar video ve fotoğraf destekli olarak kendi haberlerini paylaşabilirler.

  paylaşım yapılırken dikkat edilmesi gerekenler:

  - tarih vermekten çekinmeyin.

  - abartıya kaçmayan, açıklayıcı başlıklar kullanın. 

  - link paylaşımına ''yorum'' eklemek istediğinizde başlığa önce haberin ne olduğunu yazıp eğer yorumunuz kısaysa yorumunuzu parantez içerisinde belirtmeniz çok çok rica olunur. 

  örnek: kızılay avm'de şüpheli paket panik yarattı (nereye gidiyor lan bu ülke?) 

  yani başlığa ''ülke nereye gidiyor beyler?'' şeklinde sadece yorumunuzu yazmayın. gireceğimiz link'in ne olduğunu bilelim biz. 

  - ''ya kardeşim ben bir haber okudum, valla içim çok dolu, ben şuraya sayfalarca yardırmak istiyorum'' diyorsanız haberi ''yazı'' formatında paylaşın ve lütfen başlığınız haberin ''ne olduğunu'' söylesin. yazıda ise önce kaynağı belirtip ardından yorumunuza geçin.

  örnek:

  başlık: ''kızılay avm'de şüpheli paket panik yarattı''

  yazının ilk cümlesi: (kaynak) abuksabukhaber.com/haberler/ankara/avm/bomba

  yazının devamı: ya ben bu ülkeyi anlayamıyorum kardeşim...

  bunu neden istiyorum? çünkü bu bölüme giren kişinin ilk amacı ''haber'' okumak. o yüzden önce haberi okuyup sonra sizin yorumunuzu görmeli.


  - link'i paylaşıp içeriği ekledikten sonra sanki içeriği ekleyen siz değilmişsiniz gibi paylaşıma girip yorum yapmak da bir seçeneğiniz, siz bilirsiniz.


  uyarı: bölümle alakasız ve reklam kokan içerikler silinecektir. 
popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...