10

okullarda sınıf sistemi kaldırılmalı

ana okuludundan üniversiteye kadar. yaşa göre sınıf sistemi çok büyük saçmalık, 15 yaşındaki bir çocuk üniversite okuyabilmeli veya 10 yaşında bir çocuk çok iyiyse lise okuyabilmeli. belki ne değerler harcanıp gidiyor bu saçma sistemde.
 • 0
  cosametrium 7 ay önce
  dünyanın en mantıklı sistemi olur.
  belki inanmazsınız, 16 yaşında bilgisayar mühendisliği okuyan birisinin bile beceremediği işlere aklım yetiyordu, sonra baktık ki, üniversite sınavı var...
  gerisini tahmin ediyorsunuz...
 • 0
  rexhep 7 ay önce
  bir gün o da olur. malum her seferinde en iyi sistemi getiriyoruz sonra bu sistem bozuk deyip karalayıp yenisini koyuyoruz sonra ona da çamur atıyoruz. vs.. vs..
 • 0
  enesdursunoglu_ 7 ay önce
  aslında her kişinin zekasına uygun ders aldırmalıyız düzgün bir ders sistemi gelse çok güzel olacak.
 • 1
  feyzangel 7 ay önce
  hala daha sözelcilerin sayısalcılardan aptal olduğunu söyleyen,canımızı emanet edeceğimiz bir doktorun bir senede hazırlanıp girdiği ezbere bir sınavla seçildiği,daha fizik nedir bilmeyen ve üniversiteyi ezberleyerek tamamlamış mühendisleri ve daha 12 yaşındaki çocukların iyi bir liseye gidebilmek için birbirlerini henüz o yaşta "rakip" olarak görüp,gereksiz bir hırs içine girdiği bir düzende böyle mantıklı fikirler çok ulaşılmaz geliyor malesef.
 • 0
  batussozar 7 ay önce
  okullarda sınıf sistemi, hem de sınav sistemi kaldırılmalı.
 • 0
  batussozar 7 ay önce
  ve 10 yaşındaki çocuk zaten üniversiteye gidebiliyor.