15

uluslararası ilişkiler 2'nci sınıf öğrencisi furkan kocaman(21) katledildi.

furkan kocaman erasmus programıyla polonya'ya giden bir türk vatandaşıydı.

olayın gerçekleştiği gün polonya'da arkadaşıyla bir avmde yemek yemekteymiş.

bu kısımdan sonra ortadaki bilgi kirliliği haddinden fazla, birisi furkan kocaman'ı boğazından bıçaklıyor ama kim neden yapıyor bunu kimse bilmiyor.

bu şahsın pkk sempatizanı olduğunu söyleyenler çoğunlukta ki insana mantıklı gelen de bu. yemek yerken arkadaşıyla türkçe konuştuğu için türk olduğu anlaşılmış ve bu iddiaya göre arkadaşı tuvalete gidince şahıs furkan kocaman'ı bıçaklıyor. bıçakladıktan sonra kaçarkense türklere ölüm diye bağırdığı söyleniyor.

polonya'daki basına göre de tek bilgi bir türk bir türk'ü öldürmüş.
 • 1
  bizanskurdu 9 ay önce
  eline ne geçti hay orospu çocuğu
  1
  meqt 9 ay önce
  eline dunyalar gecse bile nasil bi insanin bogazini kesebilirsin ya neyin garantisini veriyolar da bu kadar rahat can alabiliyosun hissiyatini siktigimin evladi
 • 3
  mcafkkk 9 ay önce
  bu nasıl bi düşmanlıktır nasıl bi cahilliktir anlayamıyorum canına nasıl kıyarsın anlayamıyorum cidden. tek suçu ise türk olması..
  mekânı cennet olsun inşallah :(
 • 1
  maledisant 9 ay önce
  işte insanın hayvanlardan bile çok daha aşağıya düşebilecek bir canlı olduğunun kanıtı. hatta bence şeytandan bile. şeytanın bile bir amacı var kötülük yaparken, bunların yok.
 • 0
  umutbaygeldi 9 ay önce
  rabbim bunu yapanın belasını versin vefat eden kardeşimizin de mekanını cennet eylesin. yanlış anlamayın lütfen ama.arkadaşlar o kadar kürt insan katledildi diri diri yakıldılar kimsenin sesi çıkmadı medya desen bir kaç kanal haricinde kimse yansıtmadı bazı arkadaşlar ise yazmış tek suçu türk olmaktı ölen diğer insanların suçu neydi kürt, ezidı, alevi, olmalarımıydı? lütfen kimse beni yanlış anlamasın içimde en ufak bir art niyet veya en ufak bir düşmanlık duygusu varsa gün yüzü görmek nasip olmasın bana sadece soruyorum?..
 • 0
  badboycharlotte 8 ay önce
  adiler almandır kesin
 • 0
  hedap 8 ay önce
  ekmek almaya giden teröristler kadar değer görmez. çünkü o vatansever biriydi.
  avrupa'da ki kürt teröristler türkiye'de ki gibi sıçan fareleri gibi dağda yaşamıyor. şehrin ortasında yaşıyor. kanında teröristlik dna si taşıyan bu yaratıkların dünyanın neresinde olursa olsun çocuk bebek genç yasli demeden ulu orta ve canice insan öldürmeye meyilli olduklarını bir kez daha görmüş olduk.
  allah mekanını cennet eylesin.
  o katilin ve o katilin görüşünü savunan tüm sempatizan orospu çocuklarının da belasını versin.
 • 0
  ultim 8 ay önce
  bizimkiler yaptırım felan uyguluyor/uygulayacak mı=
  0
  meqt 8 ay önce
  bizimkilerin gündeminin özeti; milliyetçi hareket partisi genel başkanını ülkücülerin lideri varsayarsak kendisi furkan kocaman mevzu bahsini hiçbir yerde açmamış, yaptırım uygulanmalı dememiştir ve bunun yerine bekadan bahsetmeye devam etmiş, mansur yavaş'ın adaylıktan çekilmesi gerektiğini falan söylemiştir
 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  609 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  systemfailed

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.