1
assassin's creed 8: rogue nedir? konusu nasıldır?
assassin's creed rogue, ubisoft sofia tarafından geliştirilen ve ubisoft tarafından yayınlanan 2014 yılı macera oyunu aksiyon oyunudur. assassin's creed serisindeki yedinci büyük taksit ve 2013'ün assassin's creed ıv: black flag'ın devamı niteliğinde ve 2012 assassin's creed ııı'ün bir önquel'i olarak nihai misyonu 2014'ün assassin's creed birliğinin önsözü olarak görev yapıyor. ubisoft, assassin's creed oyunlarının playstation 3 ve xbox 360'da piyasaya sürülmesinin sonuncusu. ubisoft, casin ritim dizisi just dance hariç, şirketin artık oyunlar çıkarmayacağını duyurdu. oyun, ilk olarak playstation 3 ve xbox 360'da kasım ve aralık 2014'te yayınlandı ve microsoft windows'da 10 mart 2015'te yayınlandı.

arsa, gerçek dünya olaylarının kurgusal bir tarihinde hazırlanır ve barış için özgür irade ile savaşan assassins ile kontrol yoluyla barışı isteyen tapınakçılar arasındaki yüzyıllarca süren mücadelesini izler. hikaye, yedi yıl savaşı sırasında 18. yüzyıl ortalarında kuruldu ve onlardan ihanet edildikten sonra kardeşlik eski üyelerini avlayan bir assassin-döndü templar olan şay patrick cormac'ı izliyor. rogue'daki oyun, kara tabancayla çok benzer ve gemi temelli deniz keşifleri ve bazı yeni özelliklere sahip üçüncü şahıslara kara temelli arama karışımı ile.

serbest bırakıldıktan sonra, rogue çoğunlukla olumlu bir kritik tepki aldı; çoğu eleştirmen, templar, olgun hikaye çizgisi, karmaşık kahraman, tapınakçılar ve assassins arasındaki savaşın sofistike tasvirinin yanı sıra franchise'teki lore ve deniz savaşı eklemeleri gibi oyunlarla geleneksel formül üzerindeki etkisini övdüler. oynanış. diğer yorumcular serinin formülünü yenilememiş ve siyah bayrak ile olan benzerlikleri nedeniyle eleştirmişlerdi.

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır.popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...