yatay paketleme makinası

  0
  renasmakina 28.2.2017 11:12
  yatay paketleme makinası* farklı yapı ve formdaki ürünlerin ambalajlanması için üretilmekte olan makina çeşitleridir. yatay paketleme makinaları ile bisküvi, çikolata, ekmek, sabun, çatal, tabak ve benzeri birçok çeşitli ürünün paketleme işlemi kolaylıkla yapılabilmektedir. yatay paketleme makinaları medikal, gıda, plastik, kimya, deterjan ve benzeri çok çeşitli sektörlerin kullanımına uygundur. hızlı şekilde paketleme işlemi gerçekleştirilmesini sağlayan yatay paketleme makinaları iş yükünü azaltmakta ve hızlandırmaktadır.

  yatay **paketleme makinası** modellerine tercihe göre kodlama cihazı da eklenebilmektedir. böylelikle paketleme işlemi yapılan ürünlere son kullanma tarihi, üretim tarihi, parti no ve benzeri bilgiler paketleme işlemi esnasında kolayca eklenebilmektedir. yatay paketleme makinalarının genişlik özelliği kolay bir şekilde ayarlanabilen yapıdadır. bu sayede aynı makina ile farklı ürünlerin paketlenmesi yapılabilmektedir. yatay paketleme makinalarında ürüne temas eden tüm bölgeler ile makinanın diğer yüzey bölgeleri paslanmaz krom malzemelerden üretilmektedir. bu sayede her zaman hijyenik şartlarda çalışma gerçekleştirilebilmektedir. renas tam otomatik yatay paketleme makinaları kolay kullanıma sahip plc kontrol ekranına sahiptir. plc kontrol ekranı sayesinde yatay paketleme makinalarında ambalaj uzunluğu, çalışma hızı, üretim miktarı ve benzeri bilgiler kolayca kontrol edilebilmektedir. kontrol ekranı sayesinde özellikle ambalaj boyutunun ayarlanması konusunda çalışanlar asla vakit kaybı yaşamazlar.

  yatay paketleme makinalarında yer alan kolay ayarlanabilir ürün besleme seperatörü ile paketleme işlemi gerçekleştirilecek olan ürünlerin değişimi de kolayca yapılabilmektedir. yatay paketleme makinası modellerinde bulunan step ve servo motorları sayesinde ambalajlarda fire verilme durumu ortadan kaldırılmaktadır. yatay paketleme makinalarında pozisyonlandırılmış durma fonksiyonu özelliği olduğundan dolayı paketleme duruş ve başlama esnasında ambalaj kaybı yaşatmamaktadır. yatay paketleme makinalarında hassas fotosel sistemi bulunmaktadır. bu özellik sayesinde baskılı ürünlerde de rahatlıkla çalışmalar gerçekleştirilebilmektedir.

  yatay paketleme makinası çeşitleri derecesi ayarlanabilir yapıştırma çenelerine sahiptir. bu sayede farklı ince ve kalınlıklardaki birçok ambalaj çeşidinde sorunsuzca çalışma gerçekleştirebilmenize olanak tanımaktadır. ayrıca yatay paketleme makinaları, paketlenen ürünlerin bilgilerini hafızaya alabilecek bir sisteme de sahiptir. yatay paketleme makinaları kapasite olarak ortalama dakikada 28-230 adet paketleme kapasitesine sahiptir. yatay paketleme makinaları üç köşe yapıştırma şekline sahiptir. ayrıca yatay paketleme makinaları plastik, alüminyum folyo, naylon ve benzeri farklı ambalaj türlerinde paketleme yapabilmektedir.

  yatay bir şekilde paketlenmesi gereken ürünlerinizi hızlı, kolay ve sorunsuz bir şekilde paketlemenize yardımcı olacak olan yatay paketleme makinalarını uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri ile renas makina’dan satın alabilirsiniz.

  kaynak: *
  yatay paketleme makinası