1

ultrasurf indir ücretsiz

2015 yılının başlarında açılan indir zip android uygulama oyun indir 2018 yılında yeniden yapılandırma sürecinden geçerek yeni görünümü ve yeni içerikleri ile karşınıza çıkıyor. uzun süre oyun severlerin demo oyunlar için tercihi olmasının da vermiş olduğu güvenle, yeniden ve daha sağlam bir yapılandırma ile, en yeni oyunların demolarını size en kısa sürede indirilebilir bir biçimde sunuyor. http://www.indirzip.com/– oyun indir sitesi kurulduğu günden bu yana her zaman güncel kalmayı ve sürekli yenilenen oyunların versiyonlarına kadar oyun severler ile buluşturuyor. tüm oyunların yapımcı tarafından ücretsiz paylaşılan versiyonlarını sitemizde bulabilirsiniz.

oyunların download linklerini, direk olarak üretici firmasının sağlamış olduğu ftp adreslerinden exe veya zip şeklinde paylaşarak, arada başka bir yazılım veya yönlendirme ile uğraşmanızı istemiyoruz. ama bazen bazı oyunların demoları steam üzerinden yayınlanabiliyor. bunun için direk game download linki bulunmayan oyunları bu şekilde de paylaşabiliyoruz. steam üzerinden demo oyun indirebilmeniz için steam üyeliği açıp, steam yöneticisini bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor.

oyun istekleri, sitede olmasını istediğiniz bölümleri ve yenilikleri, çalışmayan linklerin yenilenme isteğini, bizimle ortak çalışma yürütme tekliflerinizi ve reklam isteklerinizi sitemizin üst menüsünde bulunan iletişim kısmından gerçekleştirebilirsiniz. ilerleyen günlerde çok faydalı ve sizin oyun keyfinizi arttıracak araçlar da sunacağız, bizleri takipte kalarak her zaman en güncel oyunları bulabilirsiniz. oyunların dışında sitede oyun yamaları, oyun hileleri ve oyun haberleri hakkında sizlerle olacağız.

ilk günden bu güne kadar legal içerik hizmetini vermeye devam ettiğimiz sitemizde son zamanların en yaygın olarak kullanılan ios oyunları ve android oyunları gibi zengin kategorileri de sitemize ekliyoruz. android ve ios işletim sistemli tüm cihazlar için ücretsiz oyunları sitemizde bulabilirsiniz. yine oyunların yapımcı firmaları tarafından ücretsiz versiyonları deneyebilirsiniz.

siteyi ziyaret etmek için http://www.indirzip.com/ultrasurf-indir/
  • 0
    selvinaz 3 ay önce
    yasaklı sitelere girmek isteyenler için en ideal program ultrasurf olarak bilinmektedir ve yasaklı engelli sitelere girecekler için hem mobil versiyonu hemde bilgisayar versiyonu bulunmaktadır. yasaklı sitelere girmek için son versiyonu ultrasuft 2019 indirmek için https://www.indirson.com/ultrasurf adresini ziyaret edebilirsiniz.