4

ibb önünde imamoğlu aleyhinde bildiri okuyanlar konuştu: talimatla oradaydık

istanbul büyükşehir belediyesi önünde ekrem imamoğlu aleyhinde bildiri okuyanların açıklamalarını aktardı. ışık, bildiri okuyanların "bize ne için orada olacağımız söylenmedi. talimatla oradaydık" dediğini paylaştı.

mecburen gittik"
"ibb önünde bildiri okuyan çalışanlardan iki gündür mesajlar yağıyor. diyorlar ki 'bize ne için orada olacağımız söylenmedi. şu saatte burada olacaksınız olmazsanız işinizden olursunuz diye talimat geldi. mecburen gittik.'
 • 1
  caesar 5 ay önce
  omurga neydi, namus neydi, haysiyet neydi
  1
  sewo 5 ay önce
  evde ki çocuk neydi, kadın, erkek ,anne ve baba neydi. açlık neydi.
  zorla götürülenlerin hiçbir suçu yok, onları oraya gönderenlerin suçu var. işsizlik diz boyu 30 40 yaşında insanlar bunlar kovulduklarında kimse işe almaz o yaştan sonra dava açabilirler diyeceksen eğer hakim, savcı kimden. ysk üyesi adil olunca eşini sürgüne yollayan bir düzendesin.
  "bekara karı boşamak kolay." birde evde 2 3 yaşında bakıma ihtiyacı olan çocuğun olursa o zaman nasıl korkudan sesin çıkmıyor anlarsın.
  bu düzeni biz kendi ellerimizle yaptık, suçlu aramayalım aynaya bakalım.
  1
  caesar 5 ay önce ~ 5 ay önce
  merak etme onların çoğu asgari ücretin en az 2 katını alıyor yıllardır. hem de hiçbir şey yapmadan.

  çok boş duyar kasıp kendi kendine tribe girmişsin. git milyonlarca işsiz ama onurlu insana duyar kas.

  bu düzeni ben yapmadım ayrıca yapanlar ve destek olanlar düşünsün
  0
  sewo 5 ay önce
  değerli dostum hiçbir şey yapmadan diyorsun peki sen mesleğinde ne yapıyorsun, ülkeye arge olarak ne yaptın da başkasını eleştiriyorsun.

  onurlu mu, işe girselerdi onlarda susup katılacaktı. çünkü onurlu olmak her yerde bağırıp çağırmak değildir. herkesin bir hayatı var halk aklını kullanıp bu düzene dur der. 2 3 kişi boş bağırırsa cezalandırılır. boşuna cezalandırıldı diye kimse onurlu olmaz, ahmak olur.

  gazi paşa, padişah karşısında " leen siz kimsiniz ülkeyi peşkeş çekiyorsunuz ben istifa ediyorum" mu dedi. yoksa akıllı mantıklı şekilde plan programla mı harekete geçti.
  eğer oda boş bağırsaydı cezalandırılırdı.
  0
  caesar 5 ay önce
  kendimi ovmemek adına yazmayacağım neler yaptığımı. ayrıca ibb ile iş ilişkilerim var, içeriyi çok iyi biliyorum. neredeyse tamamı liyakatsiz boş onun bunun tanıdığı diye atanan personel. orası onursuz açlari doyurma yeri değil. onurlu ve kaliteli adamların yeri olmali.

  senin hayat görüşün farklı, benimki farklı yapacak bir şey yok. uzatmaya da gerek yok
  1
  sewo 5 ay önce
  eğer işin içindeyim, içeriyi biliyorum diyorsan sözüne inanmak zorundayım. liyakatsiz kişiler olarak görmeden yapmıştım bu yorumu, ancak hak etmeyen torpille giren kişilerse bu durum düzeltilmeli.
  teşekkür ederim konuşma üslubunuzdan ötürü, derdini anlatıp dert dinleyip sonuç ortak olmasa bile sözlerini küfürsüz, hakaretsiz anlatan kişilere hep saygı duymuşumdur.
  1
  caesar 5 ay önce
  öyle maalesef artık kpss ile alım yapılmıyor. on binden fazla torpilli kadroya geçirildi. bunlara bir şey olmaz ama ekrem öyle bir adam değil. beylikdüzü'nde bile kimseye dokunmadı.
 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  609 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  systemfailed

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.