2
ehliyet sınavı soruları
1 ocak 2016 tarihinde yönetmelik değişmesi ile birlikte ehliyet sınavında köklü değişiklikler yapılmış bulunmaktadır. yıl içinde 2 ayda 1 yapılan ehliyet sınavında trafik soruları, motor soruları, ilk yardım soruları ve yeni eklenen trafik adabı soruları bulunmaktadır. sizde eğer ehliyet almak için sınava hazırlanıyorsanız ehliyet sınav soruları'na ulaşmak için tıklayınız.ayriyetten ehliyet sınav sonuçlarına 'da bu link üzerinde ulaşabilirsiniz.
 • 0
  sergennaslan 1 yıl önce
  bu sene ehliyet için kesin kararlıyım beyler alacam, kendim sağlıkçı olduğum için ilk yardımda felan takılacağımı zannetmiyorum, az çok motordan da anlarım buradan eski sorulara baktım http://ehliyetsinavsorulari.biz/ çoğunu yapabiliyorum, ama parkta sorun yaşıyorum bunu hallettmem lazım taktik verecek olan varsa mesaj atsın.


 • haberler

  haberlerin paylaşıldığı bölüm.

  87 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  sadurra

  canki
 • yapılabiliteler:


  - haber linkleri paylaşılabilir.

  - haber videoları, fotoğrafları paylaşılabilir.

  - haber yazıları paylaşılabilir.

  - yazarlar video ve fotoğraf destekli olarak kendi haberlerini paylaşabilirler.

  paylaşım yapılırken dikkat edilmesi gerekenler:

  - tarih vermekten çekinmeyin.

  - abartıya kaçmayan, açıklayıcı başlıklar kullanın. 

  - link paylaşımına ''yorum'' eklemek istediğinizde başlığa önce haberin ne olduğunu yazıp eğer yorumunuz kısaysa yorumunuzu parantez içerisinde belirtmeniz çok çok rica olunur. 

  örnek: kızılay avm'de şüpheli paket panik yarattı (nereye gidiyor lan bu ülke?) 

  yani başlığa ''ülke nereye gidiyor beyler?'' şeklinde sadece yorumunuzu yazmayın. gireceğimiz link'in ne olduğunu bilelim biz. 

  - ''ya kardeşim ben bir haber okudum, valla içim çok dolu, ben şuraya sayfalarca yardırmak istiyorum'' diyorsanız haberi ''yazı'' formatında paylaşın ve lütfen başlığınız haberin ''ne olduğunu'' söylesin. yazıda ise önce kaynağı belirtip ardından yorumunuza geçin.

  örnek:

  başlık: ''kızılay avm'de şüpheli paket panik yarattı''

  yazının ilk cümlesi: (kaynak) abuksabukhaber.com/haberler/ankara/avm/bomba

  yazının devamı: ya ben bu ülkeyi anlayamıyorum kardeşim...

  bunu neden istiyorum? çünkü bu bölüme giren kişinin ilk amacı ''haber'' okumak. o yüzden önce haberi okuyup sonra sizin yorumunuzu görmeli.


  - link'i paylaşıp içeriği ekledikten sonra sanki içeriği ekleyen siz değilmişsiniz gibi paylaşıma girip yorum yapmak da bir seçeneğiniz, siz bilirsiniz.


  uyarı: bölümle alakasız ve reklam kokan içerikler silinecektir. 
popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...