okullar

  4
  alicoyum 1.6.2018 04:51
  çok değerli çocukluk yıllarının çöpe atıldığı binalar.

  sabah altıda, hapishaneye benzeyen bir binaya gitmek için uyanıyorsun. orada, sınıftan sınıfa gidiyorsun, her gün aynı şeyi tekrarlıyorsun. bir insan para için sana bir şeyler anlatmaya çalışıyor. daha sonra, bu saçmalık üzerinde test edilirsiniz ve eğer anlamadığınız için başarısız olursanız bu zaten çok kötüdür, bu da zaten öğrenmenin amacını tamamen ortadan kaldırır.

  bu arada, sadece uyuşturucu, seks ve alışveriş merkezini önemseyen akılsız klon bot gençleriyle etkileşime girmek zorunda kalırsınız. bunlar yetmez birde ev ödevi olarak da bilinen daha fazla saçmalıkla birlikte eve gönderirsiniz, çünkü evde bir boş vaktiniz süresince, bir noktada kendi çıkarlarınızı takip edebileceğiniz bir noktada olabilirsiniz.

  tek umudumuz, bir gün bunu görebilen birinin bu cezaevinden kurtularak bazı gerekli reformları yapmasıdır.
 • 0
  frt_acr 1.6.2018 04:54
  çok güzel 'di ama bitti
 • 0
  nuans 1.6.2018 08:03
  genç kafası. okula gidip bi bok öğrenmeyince anlarsin okulun okumanın degerini kıymetini
  out...
 • 0
  ferdiucuncu 1.6.2018 09:36
  okul çocukluk yıllarını çöpe attığın bir ceza evi değildir, tam aksine çocukluk yıllarının en güzel dönemidir okul yılları, yaz tatillerinde bile "dersleri değilde okul ortamını özledim" cümlesi çok sık duyulur, bizim ülkemizde tek sorun eğitim sistemi saçma onun dışında okul kıymeti bilinmesi gereken en nadir yerlerdendir.
 • 0
  nobodys99 1.6.2018 11:26
  sinavsiz amerikansistem sart