8

ne demiştik son dadika gölü atmayın yapmayın bunu (chp)

"bu ayıba ve haksızlığa son verilmeli"
barış yarkadaş: "cumhurbaşkanı adayları belli oldu. adaylar alanlara çıkacak ve oy isteyecek. hdp'nin adayı selahattin demirtaş ise hukuksuz bir biçimde cezaevinde tutuluyor. bu yüzden propaganda yapabilme imkanı yok. bu ayıba ve haksızlığa son verilmeli, demirtaş derhal tahliye edilmelidir."


ince: hdp'liler de iyi parti'liler de saadet parti'liler de bu memleketin evladı; akşener'le uğraşma, demirtaş'ı hapse atma açıklamarlarda bulundu

- chp üyelerine talimat veriyorum. vatandaşlarımızdan da rica ediyorum. sayın akşener'e, sayın karamollaoğlu'na, sayın perinçek'e, kim aday olmak istiyorsa, gidin imza verin. demokrasi budur. hdp'li değilim, dünya görüşüyle dünya görüşüm bağdaşmaz. sp'li değilim, iyi parti'li de değilim. ben sapına kadar chp'liyim. ama hdp'liler de bu memleketin evladı, mhp'liler de, iyi parti'liler de, ak parti'liler de, chp'liler de..

bu memleket hdp terör partisi gözü ile bakmaktadır siz hatırlatırım size
ne demiştik muharrem ince akşenerin popülaritesini söndürecek evet öylede olacak ve birazdaha hdp sahip çıkarlarsa hem akşeneri hemde chp devre dışı bırakıp cumhur ittifagın ekmegını yağ sürecekler ben söylemiştim ince ittifak için zararlıdır diye..
 • 0
  sonjedi 1 yıl önce
  demirtaş dediğin kişi yıllarca terör örgütü üyesi olarak pkk bünyesinde yer aldı. elinde ak-47 ile dağlarda fotoğrafları var boy boy.. bu adamı, yani türkiyeye en fazla zarararı veren terör örgütünün bir üyesinin cumhurbaşkanlığı seçimlerine aday olması, bir özgürlük meselesi değil, milli güvenlik sorunudur. duyar kasacak başka konu bulun!!!
  0
  systemfailed 1 yıl önce
  evet bende onu söyluyorum zaten resmen kendı ayaklarına sıkıyorlar
 • 1
  hedap 1 yıl önce
  banu avar in chp içinde ki cıa ajanları ile ilgili yaptığı bir açıklama vardı ki ne kadar haklı olduğunu gözler önüne seriyor.
  https://youtu.be/dlqkarkbg8g
 • 0
  banabubade 1 yıl önce
  aq o picin aday olarak gösterilmesi bile yanlış hdp kürt halkını temsil edemez etse etse pkkyo temsil eder.
10 saat önce 15 saat önce
 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  603 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  systemfailed

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.