• 0
  bakirpezevenk 1 yıl önce
  kan uykusu belgeselini izleyip ardında kitabını okumakta olduğum 93-95 yıllarında kuzey ıraktaki pkk kamplarına yapılan baskınlardaki ''efsane komutan'' Osman Pamukoğlunun kurmuş olduğu milliyetçi parti fakat Osman Pamukoğlu dağlarda gösterdiği üstün başarısını siyasete yansıtamamıştır yada değeri bilinmemiştir de diyebiliriz.
  0
  hepar 1 yıl önce
  Bizim milletimiz en son çareye gelmedikçe hiç bir sorumlulukta bulunamıyor. Oylar bölünmesin diye saçma sapan partilerin peşinden gidiliyor. İş Türk Gencine düşüyor. Bu ülkeye en gerekli isimlerden birisi değerinin bilnmesi gerekiyor ve bana kalırsa En iyi siyasetçi askerlerden çıkar kanaitindeyim.
 • 0
  lehsuvarisi 1 yıl önce
  Irkçı hatta kafatasçı birisi bence başarılı bir askerlik geçmişi var ve işinde bir numaraymış ama askerden siyasetçi olmaz zaten Atatürk'te bunu istemiştir Pamukoğlu bu davranışı ile uğruna ölebileceği Atatürk ile ters düşüyor bence.
  0
  hepar 1 yıl önce
  Mustafa Kemal Paşa gelmiş geçmiş en iyi komutandı ve dünyadaki en büyük askerdi. Askerlik hayatı siyasete girmesiyle son buldu. Ve de en büyük dünya lideri oldu akabinde. Ülkemizde ki son yaşananlara bakılırsa askeri bir dehaya ihtiyacımız var.
  0
  lehsuvarisi 1 yıl önce
  O konuda haklısınız o yönden hiç düşünmemiştim lakin Pamukoğlu köküne kadar asker yani yalan söyleyemez kurnazlık yapamaz ülkeler arasında ki bu yalan oyununa katılamaz işte bu yüzden Pamukoğlu iyi bir siyasetçi olamaz.
  0
  hepar 1 yıl önce
  Doğru söylüyorsun Gardaşım zaten Osman Paşa halk tvde Muharrem İnceyle birlikte kalıldığı bir proğramda senin söylediklerinin aynılarını söyledi. Yalanı kurnazlığı beceremem dedi. Diğer ülkelere gelince ab ye girilmiycek natoyla olan anlaşma dondurulacak diye ayrıca belirtti. bu da demek olur ki bizi bölünme noktasına getiren ab ve amerikan iş birliği olmayacak ülkeler arası ilişkiler sadece Türk devletleri ve işimize yarar birkaç yabancı ve müslüman arap devletleriyle gerçekleşek.


 • siyaset ve politika

  burada ülke gündemini otrurup tartışabiliriz.

  15 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gamteli

 • önemli tek kural; buraya yazan herhangi birisi diğer yazan kişiye hiç bir türlü aşağılama ve hakarette bulunamaz.

  herhangi bir konuda atıfta yada suçta bulunmak için yazılı veya görsel kaynak gereklidir.

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...