21

akp'nin izmir'e çıkardığı aday

nihat zeybekçi.

zuhahah

en düşük oyu kim alacak diye sorsalar nihat zeybekçi derdim. tamam kazanamayacaklarını çok iyi biliyorlar ama neden bu kadar kötü ve çapsız bir aday çıkarıldı?

gerçekten bunu çok merak ediyorum. bence bu çok ısrar etti bir görev için, reis'te al amk dedi. kaybedince de reis banana lan kaybetmeseydin diyecek.

zeki adam tabi.
 • -1
  alicoyum 2 ay önce
  erdoğanın bile akp+mhp oyları ile %38 alamadığı bir şehirden bahsediyoruz. nihat zeybekçi %30 bile alamayacaktır. hele birde chp güçlü aday gösterirse. zaten chp'nin marifeti değil bu, sadece izmir halkının eğitimli olmasından kaynaklı bir durum. yoksa chp odunu koysa yine %100 kazanır.
  0
  cptsobel 2 ay önce
  bir halk eğitimli olunca chp ye mi oy veriyor?
  2
  alicoyum 2 ay önce
  hayır. güç sarhoşu olan bir iktidarın destekçisi olmuyor. chp sadece mecburiyetten yapılan bir tercih.
  1
  altiniser 2 ay önce
  allah aşkına kaç senedir chp hakim izmir'de bana bir gelişim, refah birşey göster. leş gibi şehir leş gibi seçmen.
  0
  ofsaytsizburak 2 ay önce
  yolsuz bir partiye vermektense iş yapmayan ama azcık olsun karakteri olan adaya oy vermek mantıklı olduğundan böyle.
  1
  altiniser 2 ay önce
  karakteri olansjajjamxkzmamskkd
  1
  altiniser 2 ay önce ~ 2 ay önce
  fakir edebiyatı yapan gürsel tekin in onlarca dairesi olması. ataşehir belediye başkanının karısının üzerine 100s yakın daire olması. 2 milyona yakın telefon faturası ödeten kadın vekil. daha niceleri..
  çok karakterliler doğru.
  ben diğer kesimin hatasız olduğunu iddia etmiyorum ama artık chp kesiminin ne atatürk ile ne de türklük, millete fayda ile alakası kalmadığının farkına varın yahu. mitinginde hdp bayrağı sallanan sempatizan bir partiye dönüştü görmüyor musunuz?
  -1
  ofsaytsizburak 2 ay önce
  ben burada chp'yi savunmuyorum. dediklerini de kimse reddetmiyor. insanlar izmir'de neden hala chp'ye oy atıyor onu açıkladım. verecek parti yok fakat malum partiye atsalar sahilde istedikleri içkiyi içtikleri anda terörist,vatan haini damgası yiyeceklerini biliyorlar. kimse mal değil. neyin ne olduğunu görüyoruz merak etme. göremeyen kim belli. maddi manevi yolsuzlukta sınırı aşmış malum partiyi savunup burada her partinin yaptıklarını kendi partin on katını yapmıyormuş gibi konuşman sığırcayı geçtim cahillikte,körlükte,bağnazlıkta üst seviye o yüzden birşey demiyorum.
  hala savunanlara birşey diyemiyorum daha doğrusu. sizin zihniyetiniz, gelişmiş ve demokrasi kültürünü benimsemiş toplumlarda hükümette kalamıyor. ilk yolsuzlukta gensoruyla düşüyor. (pi: mariano rajoy). aa pardon tbmm'nin gensoru yetkisi elinden alınmıştı değil mi ? komik.
 • 1
  gaddarus 2 ay önce
  3 büyük ili bu seçimde akp kaybedecek gibi hissediyorum
  0
  caytiryakisi 2 ay önce
  mhp sağolsun imkansız. hele binali yıldırımdan sonra hepten imkansız. istanbul'un kazanılmasının tek yolu muharrem ince olabilir, o da bize koyabilir.
  0
  gaddarus 2 ay önce
  mhp ve akp nin son zamanlardaki tutumsuz politakaları milleti alternatif partilere yönlendirdi büyük bir oy düşüklüğü yaşanacak gibi bakalım
 • 2
  filozofunsakali 2 ay önce
  ne hikmetse kademeli olarak akp oyları oranı izmir’de artıyor. tabi gösterilen böylesine güzel bir adayla ani bir düşüş olacak. izmir eski izmir değil artık. suriyeliden geçilmiyor. yurtiçinden de en çok göç alan şehir oldu ve konut fiyatları aşırı arttı. insanlar izmir’e akın ediyor ve bu kaleyi içten fethetmek.
  0
  caytiryakisi 2 ay önce
  evet öyle ama yine de kazanamazlar. belki 15 yıl sonra.
 • 0
  lacmira 2 ay önce
  güldürmüştür.
 • 0
  argent 2 ay önce
  izmirin salağı da salaktır yani günlük güneşlik sanmayın. öyle güzel izmir canım izmir yooookk. bunun bir de görünmeyen yüzü var. torbalı kadifekale ikiçeşmelik karabağlar yeşilyurt aptal kaynıyor
18 saat önce 18 saat önce
 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  594 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  systemfailed

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.