7

türkler olarak sevdimiz ya da sevmediğimiz şeylerin üstüne abanmamız

özellikle sosyal medyada oluyor bu. bir video vardı damarlı bir herif şarkı söylüyrodu, o türklerden önce izlenmesi baya düşük bir videoydu, sonra saldırdık. imdb'de de bunun pek çok örneğini görmemiz mümkün. ermeni sözde soykırımını anlatan christian bale'in oynadığı bir film 5 puanın altında oylanmıştı. youtube'da altında sadece türklerin yorum yaptığı pek çok yabancı video görebiliriz, abanma kültürümüzden kaynaklanan. bu ve bunun gibi pek çok örnek sayabiliriz. son olarak da la casa de papel'e güzel abandık. dizinin iki sağlam oyuncusundan (helsinki ve berlin) türkiye mesajları geldi.
www.instagram.com/.../
twitter.com/.../963505272634380288
 • 2
  kafeinmanifestosu 1 yıl önce
  bunu dün mü paylaştılar? abanma mevzusuna gelirsek mat diye bir youtuber var yabancı. dağ 2 nin fragmanının reaction videosunu çekti. ondan sonra baktı bizimkiler toplanıyor, çılgınlar gibi türk içerik üretiyor adam. le casa del papel patladı. şimdi sıra altered karbon da. bunu bilmeyen kalmayacak benden demesi 😂
  0
  magic 1 yıl önce
  birisi dün birisi bir ay önce
 • 2
  deleted 1 yıl önce
  var böyle bir şey. daha önceleri neredeyse kimsenin bilmediği ''mihriban'' şarkısı, bugün itibari ile 58 milyon izlenme sayısına ulaşmış. neden? çukur'da 1 kere çaldı diye. böyle arızayız işte, her şeyimiz uç.

  e-devlet soy raporu da bunun bir örneği.
 • 1
  hain 1 yıl önce
  kolbastı vardı mesela bir aralar, tüm ülke kolbastı oynamıştık. şimdi günde 1 kişi oynuyor mudur acaba?