13

en iyi dostunuz karşı cins ise

şuan en iyi arkadaşım ,dostum bir kız ve sanırısam asla bir kızın başka kızlardan daha iyi arakadaşı olamıyosunuz
 • 1
  hedap 5 ay önce
  karşı cinsiyet
 • 1
  ademak 5 ay önce
  ya bırak kardeşim. illa bir gün onu öpmek veya bacaklarını ellemek falan isteyeceksin.
  1
  isotbagimlisijeday 5 ay önce
  anlamadın kankam falan değil olmayan kız kardeşim gibi. oha yani sende her önüne geleni şeyetmek iseteyen birisi değiliz
 • 0
  kaktusgil 5 ay önce ~ 5 ay önce
  kadınlarla erkeklerin düşünce yapıları cok farklı. hatta beyinleri kadın beyni ve erkek beyni olarak ikiye ayiranlar var.(bizim gibi cinsel temellere gore değil beynin çalışma şekline gore kadın ve erkek olarak ayiriyorlar. heteroseksuel bir erkek kadın beynine sahip olabilir gibi.) bu yüzden ben karşı cinsle arkadaşlığın guzel bir sey olduğunu düşünüyorum. benim en yakın arkadaşım bir erkek. aynı konuya kız arkadaslarim benimle daha paralel bakarken o daha farklı bir açıdan bakıyor. farkli acilar ufku acar. kadinlar fazla duygusal davranabiliyor, erkek sakinliği ve mantığı da bana faydalı oluyor çoğu zaman. ayrıca normalde ilginizi çekmeyen seyler sevdiğiniz birinin ilgisini çektiği icin ilgi alaniniza giriyor ve yeni kapilar araliyorsunuz. ısin birbirinden etkilenme, cinsellik boyutuna gelirsek de bazı konulardaki sınırlar baştan cizilirse problem çıkmıyor.
  0
  isotbagimlisijeday 5 ay önce
  3 yıldır çok yakınız cinsellik ile alakalı şeyler yaşanmadı hatta bazen yanlış bi hareket yapınca benden korkmasından korkuyorum
 • 1
  passeggero 5 ay önce
  böyle bir şeyi pek mümkün görmüyorum. arkadaşın olur kardeş gibi görürsün de bir erkek arkadaşın kadar samimi olamazsın. bir mesafe olur arada. hem ilkel beyin de izin vermez buna.

  kızla güzel vakit geçirdikçe nörol ağlar daha derin örülür. onu düşünürsün daha derin örülür. bir de ilkel beyin var "yaşa ve soyunu devam ettir" diyen. işin sonu ya cinselliğe çıkar yada ilişkiye.

  şahsi düşüncem budur.
 • -1
  mavi_var 5 ay önce
  şahsen ben buna katıliyorum . oncelikle hemcinsime daha çok güvenirim . erkek istediği kadar iyi olsun . watsaptan mesaj geliyor kız ve erkek arkadaşımdan . ıkisi ile d ekanka misali yakınım. ama kıza öncelik veririm . bilmiyorum öyle . erkek umurumda olmaz ama kız daima benimle olsun isterim . daha dikkat ederim . seveceği seylerden konuşurum .
  0
  isotbagimlisijeday 4 ay önce
  ilkel beyinden kaybettim ozaman bende de aynı olay var
  0
  mavi_var 4 ay önce
  yapacak bir şey yok çok takmamaya çaliş. bu zamanla olur ve kişiye gore değişir. güvenilir progili çizersen kızlara karşı bir şansın olabilir. ya bir d eo beni anlamaz mantığı var . yani sana ve o arkadaşa bağlı. çok umutsuz düşme .
 • 1
  helianthus 5 ay önce
  bence insanın en iyi arkadaşları genelde karşı cinsten oluyor. bir kadın başka bir kadınla arkadaşlık yaparken ne kadar yakın olunursa olunsun mutlaka bazı konularda salakça bir rekabet, nispet hava atma artık adına ne derseniz o tarz bir durum oluyor. örneğin makyaj yapmayan pahalı giyinmeyen bir kadınsanız inceden inceye bu bir sohbet konusu haline gelebiliyor ama kadın erkek arkadaşlığı öyle değil. sanırım erkekler böyle mevzulara pek takılmıyor. daha gırgır şamata goygoya dayalı bir arkadaşlık yaşayabiliyorsunuz bir erkekle. ama bir erkeğe de sorunları anlatmak zor oluyor pek ilgilenmiyorlar. bakış açısına ve arkadaşlığın yapısına göre değişiyor. tek söyleyebileceğim erkek kadın arkadaşlıkları güçlü de olsa uzun vadeli olmuyor. iki taraftan birinin hayatına birinin girmesiyle bitme eğiliminde oluyor genelde.
 • 0
  gregoris 4 ay önce
  evlenirsiniz. at fav'a. evlenirseniz düğüne çağırırsın.
 • 0
  efesumer 4 ay önce
  sürekli dış gözlerden sevgili olarak görülür ve nitelendirilirsiniz. bu devirde hala var olan üst kesim asla iki farklı cinsin arkadaş , dost olabileceğini kabullenmek istemiyor.
 • 0
  heylano 4 ay önce
  soyunu devam ettir safsataları okudum aşağıda harbi bu kadar mı o tarafa kayabiliyor aklınız.çokta güzel arkadaş olunur.arkadaş olmak dost olmak bu kavramlar içinizde yanlış değerlendirilmiş sizin.soyunuzu devam ettirmemeniz belki daha iyi bir seçenektir.değerlendirin bunu...
  0
  isotbagimlisijeday 4 ay önce
  bunu okuduğuma sevindim :)
20 saat önce