siyaset

  5
  bossadam 6.5.2018 14:50
  son analizlerime göre puiv siyasete dökmüş her şeyi. bu dediğim gücünüze gitmesin ya da alınmayın ama cidden bazıları-genelleme yapmıyorum-sırf konuşulsun yanıt gelsin diye konu açıyor buranın amacı bu değil. burası fikir sunmak,beyin fırtınası yapmak yeni şeyler öğrenmek için açılmış bi sosyal medya ürünüdür. boş yapmanın sadece diğer yazarlara olan ilgiyi azaltır. tabi bu benim düşüncem ne yapmak isterseniz yapın. ister yorum atın ister - basın. fikrimi söylemekten çekinmem. iyi pazarlar.
 • 0
  sami77 6.5.2018 15:07
  2 haftalık yazarsın ve buranın amacını sen mi belirliyorsun? buranın amacı falan yok, buranın mottosu özgürlük. isteyen istediği her konuyu ana puiv kurallarına aykırı olmadığı müddetçe paylaşır. gündem bu aralar siyasete akıyorsa siyaset başlıklarının artması normaldir.

  https://www.puiv.com/b/puiv-hakkinda burası ne diyorsa, puiv de odur. kimse puiv'i kendi kafasına göre şekillendirmeye kalkmasın.
  0
  bossadam 6.5.2018 19:39
  amaç belirleme gibi düşüncem yok zaten 2 haftalık yazarım diye fikrimi söyleyemecek miyim? 2. nesil yazarsın buranın bilincindesin tamam ona bir şey diyemem. buna sen karar veremezsin falan yanlış oldu bence.
 • 0
  shewolf 6.5.2018 15:21 ~ 15:22
  hay aklına bin yaşa bende son bir haftadır bunu gözlemledim. sanırım seçimler yaklaşıyor diye bunlar oluyor. bi tedirginlik var çoğu kimsede
  ama bence kısıtlama yapma. bu konumda birilerinin düşüncelerine yorumlarına ihtiyacımız var
  0
  bossadam 6.5.2018 19:35
  amacım kısıtlama değil ki düşüncemi paylaşmak istedim sadece eyvallah
 • gündem

  gündemi yakalayan ilgi çekici ve sıcak başlıkların eklenmesi gereken bölüm.