8
toki başkanından suriyelilere konut hakkında açıklama geldi
toki başkanı ergün turan, şöyle konuştu: "sayın cumhurbaşkanı, ahıska türklerine verildiği gibi suriyelilere de toki konutu verilebileceğini söyledi. bize henüz bir görevlendirme yapılmadı ama yapılırsa ahıskalılara verildiği gibi, suriyelilere de borçlandırma suretiyle elimizdeki konutlardan verilebilir. bu konutlar belli bölgelerde, herhalde seçilecek suriyeli ailelere de verilebilir. bedeli neyse o fiyattan uzun vadeli ödeme koşullarıyla verilebilir. çünkü toki kâr amacı gütmediği için zaten vatandaşa da maliyetinden konut satıyor. suriyelilere de maliyet fiyatına olabilir. ahıska türklerine erzincan'da 500-600 civarında konut, bedeli karşılığında verildi. yani kimseye bedava konut verilmeyecek."

sizin görüşleriniz neler ?
 • 0
  bircocukabisi 1 yıl önce
  ahahahahahaha bunu sikerler bi kaç güne yanliz, reisimiz diyorki tokiye koyariz, toki diyorki bedavaya vermeyiz.. ahahahaha güzel günler bizi bekliyor yav, yandaş medya şimdi tokiye sallamaya başlar yok ensar zamanı onlar paraylamı misafir etti filen.. kavga geliyor tarafinizi belirleyin..
  0
  irrregulars 1 yıl önce
  yakında belli olur neyin ne olacağı :d
 • 0
  huseyinargun 1 yıl önce
  ipini çekmiş gg wp izi dsjkghsd
 • 0
  aliaksandr 1 yıl önce
  bedava veya değil mesele para vermiş vermemiş değil banane? benim cebime girmeyecek.önemli olan bu adamların ev araba falan derken buraya yerleşmesi.para alırız deseler ne olur aldık deyip almazlar biter haberimiz olur mu?dükkan açıyolar heryere vergi falan almıyoruz diyolar mı?ama almıyolar.


 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  84 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  kaygusuzyazar
  sbb3
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın 


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...