politika ?

  3
  girami 9.6.2021 16:15
  arkadaşlar herkese merhaba
  buraya çeşitli sorular sordum ve her yazdığınızı büyük bir özenle titizlikle okudum birçok tavsiye aldım ve bazılarını hayatıma uyguladım . çocukluk hayalim cumhurbaşkanı olmakken politkayla hiç alakası olmayan bir bölümde okumaktayım .içten içe hala bu hayalin korları yanmakta içimde fakat çocukken bilmediğim politika çok kirli bir şeymiş. şu an acaba hayalimin peşinden mi gitmeyelim yoksa bu pis işlere hiç girmemeli miyim?
  benim gönlüm politakaya girmek ve bozuk düzeni değiştirmek
  siyasette başarılı olmak için hangi partiden politakaya giriş yapmalı türk halkının siyasi eğilimlerini baz alırsak ?
  şimdiden teşekkür ederim
 • 1
  lock 9.6.2021 16:22
  öncelikle şuna emin olabilirsin ki türkiye gibi ülkelerde bozuk düzeni değiştiremezsin, hatta büyük ihtimalle bu işlere girersen onlar seni değiştirir.

  yok ben illa siyasete girmek istiyorum dersen de yeni kurulan partilerden birisine dahil ol. herhangi bir ilçe başkanlığının gençlik kollarına dahil olabilirsin.

  eğer kendini yetiştirmiş bir insansan zaten fark edilirsin, ona göre bir yön çizilir sana. şu anki konjonktürde iyi partiyi öneririm. siyasi görüşün ne olursa olsun kabul edilirsin. desteklemiyor olsam da deva partisi de olabilir. diğerlerinin çok keskin sınırları var.

  geleceğe dair bir amacın yoksa liberal demokrat parti de olabilir.
  0
  girami 10.6.2021 08:15
  güzel yorumunuz için teşekkür ederim ama bir şey sormak istiyorum diğer partilerin kesikin sınırları var derken tam neyi kast ettiniz
 • 0
  kuzey34 9.6.2021 19:30
  ülkemizde siyasetle ve yalanla anılır.