gelecekteki ailenize, evlatlarınıza mektup yazın.

  3
  bustapolito 18.4.2020 14:01
  bir anı kalsın bizler ile seneler sonra belki girer bakarsınız, veya gösterirsiniz ailenize, evlatlarınıza bir mektup yazsın herkes duygularımızı içimize dökelim bu zor zaman da diyorum, tüm duygularımız ile bir şeyler yazalım....
 • 1
  kayipunicorn 18.4.2020 14:12
  kim olduğumu bilmeyen ben, eğer bu dünyaya bir canlı getirmişse yazıklar olsun ona... bir aile kurmuşsa diyecek bir şey bulmam ona. sen ki bu dünyada neden yaşadığını bulamayan insan, bir cana nasıl hayat verebilirsin. sen ki mutsuzlukla beslenen, nasıl bir insanı mutlu edebilirsin. hayatımın şu evresinde senin kötü bir ebeveyn ve kötü bir eş olacağının farkında olan ben, sana lanet olsun diyorum bu yüzden. bencilliğin yüzünden gülen yüzleri soldurmakla kalmayıp dünyaya yapayalnız kalacak bir varlığı da beraberinde getirdiğin için. sana güvenmiyorum ama umarım haksız çıkarım, umarım hayatına bir anlam bulabilmiş ve mutlusundur. sorumluluklarının farkındasındır ve huzurlu bir hayatın vardır.
  sadece iyi dileklerde bulunuyorum, sadece iyi dileklerde...
  1
  gamzeszgin 18.4.2020 16:04 ~ 16:04
  bu kadar umutsuz bir yazı daha okumadım kendine gel unicorncum ben kendimden daha çok güveniyorum sana gelecek konusunda.
  1
  kayipunicorn 18.4.2020 16:14
  keşke ben de kendime güvenebilsem be gamzecim :(