nba play-offs konferans finalleri
 • 3
  oxygen 1 yıl önce
  biraz bu konuda konuşalım. batıda okc sürpriz bir şekilde san antonio'yu yendi ve finale çıktı. san antonio'nun şiir gibi basketbolu karşısında ilk başlarda zorlanan okc arka arkaya 3 maç kazanarak finale çıktı. öte yandan golden state için beklenen konferans finaline çıkmasıydı ki çok rahat bir şekilde geldiler.
  doğuda cleveland 3 dominant oyuncusu önderliğinde ciddi bir şekilde ilerleyip çeyrek final ve yarı finalde rakiplerini süpürerek konferans finaline yükseldi. öte yandan toronto her ne kadar sürpriz olarak görülse de zayıf doğu kadroları arasında sivrilmesi kesinlikle çok kolaydı ve zorlu miami serisinin ardından konferans finaline yükselmeyi başardı.
  doğuda cleveland karşısında yine çok zorlayacak bir takım bulamayacak hatta toronto'yu da süpürebilir. cleveland play-off finali için yakın takım.
  batıda ise işler biraz karışık. golden state'in canı curry'nin tam iyileşmeyen sakatlığı nedeniyle baya sıkkın. her ne kadar san antonio gibi iyi takım oyunu oynayan bir takım olmasa da okc durant, wetbrook gibi oyuncular nedeniyle gerçekten aşırı ciddiye alınması gereken takımlardan biri. eski şampiyonun oyuncuları eğer günlerinde olurlarsa play-off finali yapabilirler. kesinlikle en çekişmeli serilerden biri olacak şimdiye kadarki dönemde. ilk maç bu gece 04.00'te.
  play-off finalini sabırsızlıkla bekliyoruz
 • 1
  npsaytan 1 yıl önce
  cleveland dediğin gibi ölüm üçlüsüyle işi çok rahat alır bu sene cleveland'ın senesi
  0
  oxygen 1 yıl önce
  bu işler belli olmaz ama okc - cleveland finali yakın görünüyor
  1
  npsaytan 1 yıl önce
  kesin cleveland alıcak torontoya ben bu dörtlüde takım demem


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...