bir kadın çizdim puiv

  5
  ibrahimisbilir 27.1.2017 00:26
  bir kadın çizdim puiv. otururken rakı masasında kalabalık bir arkadaş gurubunun içininde. sol köşeme oturmuş tanımadığım bir kadınmış. ortak arkadaşlarımız varmış. gözleri kapkaraymış, sözleri delip geçiyormuş. bir anda gecenin karanlığında yıldız gibi parlıyormuş. gözlerinin içine bakınca samanyolu halt ediyormuş.

  öyle bir bakıyormuş ki diyeceğini unutuyormuşsun. o kadar kalabalığın içinde gözün ondan başkasını görmüyormuş. hiç huyun değilken bütün geçmişi dökülüveriyormuşsun. rakını susuz dikip yüzünü ekşitmiyormuşsun. sen anlattıkça yaklaşıyormuş sana, biraz daha biraz daha yaklaşacak daha fazla yer kalmayınca arkadaşların öksürüyormuş arkadan. geri çekilip gene onun gözlerine içine bakabilmek için bişeyler anlatmaya çalışıyormuşsun.

  saat geç oluyormuş farkına bile varmıyormuşsun, kaçıncı bardağını diktiği pisagor bile hesaplıyamamış o bile sarhoş olmuş çoktan. peki sen sen olmadın mı sarhoş olmaz olur mu hiç o gözleri görür görmez sarhoş olmuşsun. ayılmaya başlıyor içtikçe çakır keyfe dönyormuşsun. masada sızanlar oluyormuş umurun da olmuyormuş.

  bu kadın adamı fena çarpıyormuş be puiv...