5

yenilmezler:sonsuzluk savaşı - anthony russo, joe russo

FİLMİN İKİ YÖNETMENİ OLDUĞUNU YAZININ BAŞINDA SÖYLİM KAFANIZ KARIŞMASIN.

FİLMDEN BAHSEDECEK OLURSAK;
KÖTÜ SONLA BİTMESİ BENİ ÜZMÜŞTÜ EN BAŞLARDA AMA SONRA FİLMİN DEVAM FİLMİNİN 2019 YILINDA ÇIKACAĞINI DUYUNCA SEVİNDİM. ÇÜNKÜ YENİLMEZLERİN BÖYLE BİTMESİ 10 YILLIK BİR İZLEYİCİ OLARAK BENİ ÜZERDİ.

FİLMLE İLGİLİ ÇOK BİLGİ VEREMEYECEĞİM ÇÜNKÜ İZLEMEYEN ARKADAŞLARDAN KÜFÜR YİYEBİLİRİM. ama şimdiden uyarmam gerek 10 yıllık bir spoiler yağmuru olacak yazıda.

film 2 günde tam 630 milyon gişe hasılatı yaptı. çoğunuz bilmez bu film bir risk filmiydi. bu film için bir çok yere borçlanıldı. eğer film tutmasıydı büyük problemler ortaya çıkabilirdi. tam tersi oldu ve marvel tarihi bir gişe hasılatına doğru ilerlemeye başladı. 10 yıl boyunca çekilen filmlerin borçları bu filmle kapanmış oldu diyelim ve klavydeki harflere basmaya devam edelim.

her yenilmezler filminde olduğunu gibi kötü adam dünyayı tehdit eder yenilmezler toplanır kötü adamın içinden geçer. ama bu filimde şöyle oluyor; kötü adam dünyayı tehdit eder yenilmezler ve galaksinin koruyucuları toplanır kötü adam hepsinin içinden geçer. dikkatinizi çekmek isterim sadece parmağını şıklatmasıyla hepsinin içinden geçer.

konusu
Kaptan Amerika ve Iron Man'in arasında yaşanan olayların ardından bölünen kahramanlarımız, birbirlerinden uzaklara savrulurlar. Hepsi kendi yandaşlarıyla dünyayı korumaya çalışmaktadır. Ancak dünyanın kaderi bir kez daha tehlikeye girer. Sınırsız bir güç kaynağı olan sonsuzluk taşlarının peşine düşen Thanos, dünyanın gördüğü en büyük tehdittir. İnsanlığın kaderi bir kez daha, insanlık için savaşmaya ant içmiş kahramanlarımız elindedir. Hiçbir süper kahramanın tek başına yenemeyeceği büyüklükteki bu tehdit için ekipler birleşmeli ve tehdide tüm güçleriyle karşı koymalıdır...

alıntı => super haber


oyuncular
robert downey jr., scarlet johanson, chris hemsworth, chris evans, mark ruffalo

imdb: 9
yönetmen: anthony russo, joe russo
yapım yılı: 2018
film türü: fantastik film/bilim kurgu filmi
 • 0
  seeykons 1 yıl önce
  izleyip görücem kadro demek filmin ikinci bolümüde çekilecek bu ıyı
 • kitap ve film tahlilleri

  OKUDUĞUNUZ KİTAP VE İZLEDİĞİNİZ FİLMLERİ TAHLİL EDİP KENDİ KELİME VE CÜMLELERİNİZLE PUİVE AKTARDIĞIMIZ BÖLÜMDÜR.

  114 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  ghostrider
  utopikbeyin
  indus

 • bu bölüm #kültür-sanat bölümünün alt bölümüdür.

 •             bölüm kuralları

  => kişiye karşı hakaret, alay vs. yasaktır.

  => konu dışına çıkmak yasaktır.

  => açılan içerikler "kitap - yazar" ya da "film - yönetmen" şeklinde açılmalıdır.

  => bölümümüzü takip etmeyi unutmayın.