-5
bir ülke 10 yılda nasıl itibarsızlaştırılır ?
izlediniz
izledik
izlemeye devam edeceğiz.

ama yol köprü yaptıcılar
ama çöpler toplanıyorcular
ama istikrarcılar

-bakın 10 yıl önce her ay istanbulun merkezinde
başkentte diğer şehirlerde bombalar patlamıyordu.

-paralel cehape mehape çapulcu ayrımı yoktu.

-her gün kesintisiz şehit haberleri gelmiyordu.

-ayakkabı kutularıda yoktu.
bakanlar kollarına 700 bin tl lik saatleri almıyordu.

-sözde islamcı terör örgütleri türkiyede eylem yapmıyordu.

**hani dedeler nineler çıkıp 50 yıl öncesine göre iyiyiz diyor ya
bende bir genç olarak diyorum ki bizde eskiden daha iyiydik.**


 • 0
  gaddarus 1 yıl önce
  sen bu suçu iktidara atarak kolaya kaçıyorsun yaptığı hataları sayıp suçlüyorsun ama yapılan güzel şeyleri saymıyorsun ben iktidarı savunmuyorum ama bu suç tek iktidarın değil tüm halkın suçu..türk-kürd-laz-çerkez-alevi-arap ayrımı yapan halk..hakkını savunmayan halk..devletin polisine memuruna saygı göstermeyen halk..devlet işlerinde bakanlıklarda kamu kurumlarında denetleme yapmayan iktidar..sürekli kolaya kaçan bir yerlerde dayı arayan halk..rüşvet alan memurlar..üretmeyen halk..hazıra alışmış halk..vatan sevgisini kaybetmiş halk..harama,kolay paraya göz dikmiş halk..yalan haber,ülkeyi kötüleyen medya.. gibi gibileri olduğu sürece bu suç hepimizin suçu..sen de birilerini suçlamadan önce dön kendine ve çevrene bak... bu iş tek partinin çözeceği bir iş değil bu laneti tüm millet birleşip kenetlenince çözülecek bir iştir..
  -1
  yepyeni 1 yıl önce
  iktidarı seçende halk.
  0
  gaddarus 1 yıl önce
  tama işte iktidar kötüyse bu hepimizin suçu çünkü birlik ve beraberlikle hareket edemediğimiz için eğer iktidar iyiyse bu hepimizin başarısıdır..
 • -1
  puiv2000 1 yıl önce
  hiçbir chp linin öz eleştiri yapamayacağı gerçeğini açığa çıkaran soru:

  (pi: tamam akp hainlik yaptı da, chp neden devam ettiriyor ?)
  -1
  yepyeni 1 yıl önce
  iktidar ile muhalefet partisinin görevleri sorumlulukları ayrımını bilmeden eleştiri yapma.
  sürekli yanlış yere bakıyorsun.
  0
  puiv2000 1 yıl önce
  "söylemler, eylemler, vaatler" bunları yapmak için iktidar olmaya gerek yok.
  -1
  yepyeni 1 yıl önce
  benim yazdıklarım iktidarın sorumluluğunda olan şeyler konuyu değiştirme.
  0
  puiv2000 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  lan gerizekalı başta konuyu saptıran sensin cevap veremeyince de sanki konuyu değiştiren benmişim gibi konuyu değiştirmeye çalışıyorsun. ben zaten iktidarın yaptığı yanlışı söyledim, üzerine bastıra bastıra defalarca belirttim o konuda. senin gibi yararsız atıklarında hiçbir faaliyet göstermeden sadece eleştirdiğini hiçbir zaman özeleştiri yapamayacağı gerçeğini de belirttim. tıpkı chp nin sadece ve sadece eleştirmek için var olması gibi. diyorum ki madem bu kadar kötü iktidar; o halde bir vaat sun da, oyu al iktidar sen ol. benim ilk yazdığım yoruma bak senin yazdığın cevaba bak. aklını mantığını skm.

  ayrıca hayırdır aç mı kaldın ? sokakta mı yaşıyorsun ? sorumsuz yararsız faydasız solcu atık.
  0
  yepyeni 1 yıl önce
  yazdığım konu üzerinden yorum yap. bak yukarda o kadar şey yazmışım sen hala chp diyorsun.
  0
  puiv2000 1 yıl önce
  -bakın 10 yıl önce her ay istanbulun merkezinde
  başkentte diğer şehirlerde bombalar patlamıyordu.

  (terörist kafasına göre at koşturabildiği yerde neden çırpınsın, zaten istediğini yapıyor büyüyordu, bunu da en çok o zamanı anlatan albaylardan duyuyoruz. terörün birde ankara kolu vardı. kendi ocağına niye incir ağacı diksin ? tipik bir chpli olduğun için şunu da belirteyim: ak partide zamanında akıl sıra krtler adam olur ümidiyle utanmadan sıkılmadan teröre taviz verdi ve şerefsizliğin daniskasını yaptı. zaten o zaman benden ve ailemden tek bir oy çıkmadı krde yaptığı destekten dolayı.)

  -paralel cehape mehape çapulcu ayrımı yoktu.

  (çünkü o zaman fettullah gülen dinini gücün önüne koyuyordu ve devlete müdahele etmiyordu amacı sadece hizmetti. doğal olarak da paralel yapılanma hevesleri yoktu. mhp ye ayrım yapan yok, yalnız kaldığınız için ülkücüleri kendi soysuzluğunuza çekmeye çalışmayın. çapulcu ayrımı yoktu demişsin. yüzsüz çomar, sen tüm dünyayı arkana alıp türkiyeye ihanet edersen pkkyle bir olup ağaç ayağına ülkeye (artık ülken diyemiyorum) savaş açarsan ne olacaktı ? baş üstüne mi koyulacaktın. evet çapulcusun.)

  -her gün kesintisiz şehit haberleri gelmiyordu.

  (savaş olan yerde şehit olur. 2 önceki maddede de belirttiğim gibi teröre dokunduk ve bitme noktasına geldi, çırpınmaya başlıyor. önceki gibi terör biteceği zaman bırakın tekrar büyüsün hainliği yok. artık terör ankara'dan yönetilmiyor.)

  -ayakkabı kutularıda yoktu.
  bakanlar kollarına 700 bin tl lik saatleri almıyordu.

  (dahi anlamındaki de ayrı yazılır. türkmenlere giden yardımı teröre yardım başlığında gazete manşetine taşıyan zihniyetin bu paraların defalarca ne olduğu anlatılmasına rağmen papağanlaşılması artık her zaman ki gibi çıkma noktası olarak görüyorsunuz. ayrıca saat olayında aynı görüşteyim dediğim kısım ayakkabı kutuları. ek olarak yazmamışsın ama belirteyim. reza zarrab'a türkiyenin ödül vermesi lazım. abdnin amargosunu kırıp el altından türkiye ekonomisine senin ve 7 sülalenden daha fazla katkı yaptı. bunu bizzat türkiyedeki esnafı gezerek tek tek muhabbet edersen anlarsın. ama göreviniz her yerde devam ediyor, ülkeye yarar size batar.)

  -sözde islamcı terör örgütleri türkiyede eylem yapmıyordu.

  (hayırdır ne zamandan beri teröristlerin istediği gibi yönetilen bir ülke olmak istedin ? terör neden kudurur, istemediği bir şeyler yapıldığı zaman. ne olacaktı ya ? aaa bak ülke çok güzel yönetiliyor helal olsun ben artık eylem yapmıyorum mu diyecekti, yoksa istemediği şeyler olduğu için saldırı mı yapacaktı ? pardon unutmuşum, bunu ayırt etmen zor çünkü zaten lideriniz terörist :))

  **hani dedeler nineler çıkıp 50 yıl öncesine göre iyiyiz diyor ya
  bende bir genç olarak diyorum ki bizde eskiden daha iyiydik.*

  (ne değişti hayatında acaba çok merak ediyorum. hayırdır hainlik yapanı içeri attığımız için kudurdun heralde.)
  0
  yepyeni 1 yıl önce
  tamam artık senin akçomar olduğun tescillendi.
  akp dinin, tayyipte peygamberin olduğu için sana ne anlatsam boş. sonuçta inanç.


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...