15

neden buradayım hissi - canki/1

hayatım düzenli bir şekilde ilerliyor. planlar yapıyorum onları gerçekleştiriyorum,hayallere dalıp gidiyorum ama bazen neden buradayım hissine kapılıp gidiyorum sonra gelsin bol düşünceli dalgın günler. o zamanlarda da kendimi hayatın monoton akışına bırakıyorum. çok düşünceli dalgın olursam alkolle kendimi dindiriyorum. noluyor lan bana böyle değişken duygulara sahip olup çıktım. belki gelecek iş kaygıları ve gönül ilişkilerin bastırılmış halleri bunlar. onu da bilmiyorum.

gecemin parçası : pink floyd - time

not: daha çok uzun saçmalamak isterim ama zamanla daha iyileri olur. kusura bakmayın.
 • 3
  darkier 29 gün önce
  hayatın düzenli bir şekilde gidiyorsa şayet, bence sorun yok. dönemsel, gelip geçici hisler bunlar. bir de bu hissin, hayatın düzenli gitmediği zamanlarda ortaya çıkmış olması var, işte o zaman kötü olur.

  tabii her şeyde olduğu gibi bunda da yaşayan bilir canki, buradan söylemesi kolay oluyor. monoton akışa bırakma kendini; bir bakmışsın günler, haftalar, aylar bir anda geçip gitmiş ve sendeki durum devam ediyor. bence kendini meşgul edecek bir küçük hobi edinmeye, farklı bir şeyler yapmaya çabala.
  1
  canki 29 gün önce
  çok sağol darkier seni severim şimdi daha çok sever oldum :)
  1
  darkier 28 gün önce
  ben de seni severim canki, kendine dikkat et :)
 • 1
  democrat 29 gün önce
  hayatına seni gerçekten mutlu eden küçük zamanlar eklemeni tavsiye ederim. muhtemelen kendini bir rüzgara kaptırmış gidiyorsun, öyle yapma. haftada 1 saat bile olsa gerçekten mutlu ol. kimse için değil bak sadece kendin için. gönül işlerinin de amk, hiçbir kız için can sıkmaya değmez. kendi değerini bil.
 • 1
  bizanskurdu 29 gün önce
  orasını allah bilir, demek ki hala nefes alman gerekiyor. ben çok dip yaptığım dönemlerde spor yaparım, tavsiye ederim. alkolden çok daha iyidir, alkol adamı daha da batırıyor.
 • 0
  hedap 29 gün önce
  nerdesin tam olarak
  1
  canki 29 gün önce
  öyle bir yerdeyim ki
  bir yanim mavi yosun,
  dalgalanır sularda
  bir yanim mavi yosun,
  dalgalanır sularda
  1
  hedap 29 gün önce
  fena değil:)
  1
  canki 29 gün önce
  beni ise alsaydın daha iyileri olurdu ;)
  1
  hedap 29 gün önce
  gerçek aşk bu değil mi:)
 • 1
  mecreapiremsesi 11 gün önce
  ben bu hissi turizm sektöründe çalışırken yaşamıştım. aynı teraneler şöyle bir baktım da. insan tam olarak onu nasıl bir ortamın mutlu edeceğinden emin olmadıkça böyle yaprak gibi savrulup duruyor. dediğin gönül ilişkisi meselesinde de sen mutsuzsun orda da bir tatminsizlik var pucopuvom. konuşabiliyorsan konuş, birşeyler olsun diye değil de içindekilerden kurtulursun en azından. bize istediğin kadar anlat,sebep oralarda bir yerdeyse biz bi noktaya kadar konuşabiliriz. (pi: @hedap) seneye seni işe alma sözünü tutmazsa esefle kınayabiliriz bu arada.
  sana günün anlam ve önemini ifade eden şarkıyı gönderiyorum: track 09
  1
  hedap 11 gün önce
  kınama sönük kalır bence. daha fantastik şeyler beklerim.
  0
  canki 11 gün önce
  sen harikasın
 • 0
  pietrocrepsi 10 gün önce
  bazen bir direniş, bazen de vazgeçiş...
  bazen diyorsun ki, "buradayım çünkü, bana ihtiyacı var", bazen de vazgeçiyorsun işte "o seni çoktan unuttu" diyerek.
dün dün