1
algi operasyonu nedir nasil yapilir
ingilizce kaynaklarda “pereception management”, yani algı yönetimi olarak geçen kavram, daha çok iş dünyasında kullanılan teknolojinin, metin yazarlığının, gösteren-gösterilen dizgelerinin kullanıldığı, psikolojik yönlendirme sürecini ifade ediyor. algı yönetiminin bir süreç olduğunu rahatlıkla söylemek mümkün. bugun bu isi diyanet en güzel şekliyke icra etmistiralgi operasyonu tabiki en kolay cocuklara uygulaniyor. taze beyinleri simdiden yeni turkiyeye hazirliyorlar
 • 1
  secko 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  oy kullanan kesim genelde 30 yaş üzeri oluyor ama ülkede. gençlerin çoğu tenezül edip gitmiyor bile türlü bahanelerle.

  bu ülkeye algı operasyonu gerekli mi sorusuna evet cevabını vermesini beklerim mesela insanların.

  bunu yapacaksa biri bu millete bunu devlet eliyle yönetenler yapmalıdır.

  okumazsan okuturlar diye bir söz vardı. sen merak edip okumazsan elin adamı gelir sana kendi istediklerini okutur üfler kulağına.

  sevmwsekte en cahilinden en zekisine kadar oy alabilen güçlü bir iradenin algı operasyonu yaptığını inkar edemeyiz.

  iyide yapıyorlar, bu ülkede eğer bir bölünme bir görüş ayrılığı olacaksa ülkede 5-10 ideoloji hüküm sürüyorsa ülkeyi ayakta tutmak için en az %40-45 in tek bir ideoloji yada düşüncenin peşinden gitmesi lazım.

  kimilerinin koyun davar göbek kaşıyan adam bidon kafa sıkma baş örümcek beyinli dedikleri insanlar bu ülkenin en tepelerindeyken hala belli bir zümre kendine elit çağdaş modern diyen kesim ülkede pervasızca yaşayabiliyor bu ülkenin devletin imkanlarından gönül rahatlığıyla faydalanabiliyor.

  bu zamana kadar bende etkilenmişimdir muhakkak bundan zaten bok atanda olacaktır lakin şu söz etkilenmeme yetti.

  "kaderin üstünde bir kader daha vardır"

  türk milleti yada bazılarının deyimiyle türkiye halkı sanıldığı kadar aptal değildir. bunu 7 haziranda ve 1 kasımda gösterdiler.

  bazı durumlar vardır algı operasyonlarına bakmaz döner atalarının ölen büyüklerinin yaşantısına bakarsın öyle karar verirsin...
 • 1
  sadurra 1 yıl önce
  çocuklara şehit olun diyen tek kurum diyanetmiş gibi gösterilen olay. ulan biz çocukken akp mi vardı diyanet mi etkindi? bize de çılgınlar gibi ''şehit olun'' diyorlardı. algı operasyonunu devlet yapar devlet. olay bu kadar basittir. bizim zamanımızda milliyetçi duygular kullanılıyordu, şimdi dini duygular. komünist rejim gelse ''devrim şehidi'' olun diyecek. devletin yaptığı yetmez, bu operasyonu siktiğimin örgütleri de yapar. ''kürdistan şehidi'' der.

  amına koyduğumun gazeteleri. ulan eskiden solcular iyi gazetecilik yapardı. lafı bile vardı ''gazetecilik solcuyla, ticaret sağcıyla yapılır'' diye. şimdi hepsi hedef gösteren orospu çocukları oldular. böyle kutsal bir meslek bu kadar aşağılık hale getirilir mi lan? ne zaman haber okusam çıldırmak zorunda mıyım amına koyum ben?
 • 1
  thepianist 1 yıl önce
  paralel.dışgücler.exeyi çalıştır otomatik oluyor.
 • -1
  wizardo 1 yıl önce
  atv haber gibi konuşmaya gerek yok
  yok efendim israilin oyunları falan...
  2
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  israilin oyunu filan yok bizim millet yetiyor bize zaten


 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  82 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  kaygusuzyazar
  sbb3
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın 


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...