• 1
  bobina 1 yıl önce
  gayet nice emeğine sağlık
  0
  circlepit 1 yıl önce
  eyv. ilgi görürse gene paylaşıcam :) (baya var depoda)
 • 1
  veterinerci 1 yıl önce
  daha kaliteli ses bankası kullanırsan daha iyi olur bence. hatta imkanın varsa logic veya garageband kullanmanı tavsiye ederim. fl studioda düzgün bir plug-in/vst bulamadığın sürece pek tatmin etmiyor.
  1
  circlepit 1 yıl önce
  eyv puvo dikkate alıcam.
  1
  bobina 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  logic ableton cubase protools fl ne kullanırsan kullan aralarında fark yok avici fl kullanarak milyar dinleniyor armin logic kullanarak transa geçiriyor tiesto cubase kullanarak dirsek sallatıyor önemli olan senin yaratıcılığın daha kaliteli ses diye bir olay olduğunu düşünmüyorum eq2 cart curt sesleri düzeltebilirsin vst olarakta bence en babası nexus tur startup sürümü iş görür kontakt ta fena değil değişik ses yakalarsın
  0
  circlepit 1 yıl önce
  valla bu işi çok eskiden yapıyordum puvo. baya sarmıştı. ama şimdi pek ilgelenemiyorum.
  bi de trap,disco tarzında pek sevmiyorum. rap beat olarak yapıyordum. dikkat etdiysen bu da öyle, hani choruslu falan. çok sade ve amatörce. müzik kulağım iyi sayılır ama işte üstüne düşmek lazım. ama sen baya ustası gibi duruyon puvom. bi ara bakıcam nexus'a. bi de saydıkların hepsi paralı sanırım :). ama kardeşim garageband'te yapıyor. onu da paylaşıtım. sen de paylaş be puvo:)
  0
  bobina 1 yıl önce
  ben usta değilim ayrıca trapin kenarına koyıyım kafasında bir insanım gayet beğendim sıkılmadan dinledim
  0
  veterinerci 1 yıl önce
  ya ben anlatamadım herhalde kusura bakma. ben fl ye laf söylemiyorum. fakat fl ye para gömmedikçe güzel bir ses bankası alamıyorsun. ve bazen istediğin sesler ve tınılar o ses bankasında oluyor. o aviciiler ıvır zıvırlar o programların 700-800 dolarlık versiyonlarını kullanıyorlar. ben yapılan müziğede bir şey demiyorum zaten. sadece daha güzel ses bankası kullanırsa ortaya hem onu hem bizi daha tatmin edici parçalar atar.
 • 1
  jackz 1 yıl önce
  gayet başarılı puvo ben çok uğraştım beceremiyom ya
  0
  circlepit 1 yıl önce
  eyv diğerine bakabilirsin :)
  0
  jackz 1 yıl önce
  baktım zaten otomatik geçti iyiki geçmiş de.

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...