2
ülkede ohal varken, başkentte, bir gün öncesinde 9 şehit verilmişken
ülkede ohal varken, başkentte, bir gün öncesinde 9 şehit verilmişken, yarın ankara garında patlama neticesinde ölen pkk'lılar için anma yapılacak. anmaya pkk'ya yakınlığı ile bilinen tüm gruplar katılacak. "katil devlet" "katil tc" sloganları atıp barış (!) isteyecekler. bizlerde onlara bu izni veren yetkililerin şehit cenazelerindeki şovunu izleyeceğiz. belki bir şehit cenazesine katılıp "kahrolsun pkk" diye slogan atıp görevimizi yerine getirdiğimizi düşüneceğiz çaresizce.
hiç çekinmeden söyleyebiliriz ki türk tarihinin, türk ırkının lanetlenmiş nesliyiz. kendi yurdunda, kendi evlatlarını öldürenlere başkentinde rahat hareket etme, anma etkinliği düzenlemesine müsade edecek kadar lanetlenmiş, bir o kadar da korkak nesliz.
haydi twitter'da, facebook'ta küfürler savunmaya devam. akşam milli maç ile eğlenmeye devam. hiçbirimiz mahşer gününde atalarımıza hesap veremeyeceğiz. şehitler yakamıza yapışacak "imkanınız varken neden intikamımızı almadınız" diye. bizler tweet attığımızı, paylaşımlar yaptığımızı söyleyeceğiz. utanmadan.

alıntıdır
 • 0
  ibrahimisbilir 7 ay önce
  alıştırıldık, normal sıradan gelmeye başladı şehit gelmesi. hadi tmm buna alıştık ta o orospu çocuklarının leşine giden milletvekillerine nasıl alıştık be hani dokunulmazlık, hani terör yasası
 • 0
  oxygen 7 ay önce
  öz yurdunda garipsin öz vatanında parya


 • bilin istedim

  Her türlü az bilinen, çok bilinen, duyulsada ne olduğu tam olarak bilinmeyen kavramların açıklandığı. puivin bilmesini istediğiniz bilgi, anı,fıkra, makale, görselleri paylaşabileceğiniz, sesinizi özgürce duyurmak istediğinizde seçeceğiniz bölüm

  90 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  ibrahimisbilir

  nesquik
  hukuk582
 • 1. bölüm açıklamasına uygun olmayan başlıklar açmayınız.

  2. yanlış bir bilgi gördüğünüzde yazara düzeltmesi için rica ediniz.

  3. açılan başlığı gerekli buluyorsanız (+), gereksiz buluyorsanız (-) yönünde işaretleyiniz.
popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...