0
ne mutlu türküm diyene.!!
23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlamaları bu sene yapılmayacakmış. evet yanlış duymadınız yapılmayacak. ufaklığımızda coşkuyla kutladığımız ,gururla ve sevinçle karşıladığımız başkomutanımız gazi mustafa kemal atatürk'ün türk çocuklarına ,türk milletine armağan ettiği 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlamaları, gelen şehit haberleri üzerine bu sene iptal edilmiştir. bu tamamiyle erdoğan'ın kendi egosundan kaynaklıdır. atatürk'ü sevmeyen ,kıskanan ama ne kadar kıskanırsa da kıskansın onun gibi olamayacak olan erdoğan. öyle bir gün gelecek ki kurduğun bu şahibeli hükümeti de alıp gideceksin. evet hükümet diyorum çünkü ortada devletvari adına birşey görememekteyim.
**7 haziran seçimleri öncesinde teröre karşı birlik mesajı veren erdoğan,
1 kasım seçimlerine gidilirken ,teröre lanet kapsamı altında gerçekleştirilen türkiye mitinginde şehidimin üzerinden rant elde edip kendi propagandasını yapmıştır. şehide saygısı olmayan bu adam , ankara ,taksim ,diyarbakır patlamalarında onca insanı yitirdikten sonra meydanlarda kendi cumhuru-reis sıfatıyla başkanlık için milletimize yalvarmıştır.** kendi kurduğu saray'da ottan boktan nedenler için ve yine söylüyorum devletimizin verdiği parayla özel davetler yaparken şehit haberleri geliyor dendi mi ?
23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlu olsun. sıradanlaşmayın, unutturmayın.
 • 0
  kaygusuzyazar 2 yıl önce
  cumhiriyet bilinci yıllar önce yitirilmiş olan ülkede zaten yıllardır öyle çoşkulu bi kutlama göremiyorduk. ruh çoktan kaybolmuştu . sebepleri mantıklı şehit haberleri bu kadar sık iken bayram yapmak bize yakışmazdı.
 • 0
  mevsimlikisci 2 yıl önce
  şehit haberlerinin sırandanlaşıp unutulduğu alt yazı olarak geçildiği bu ülkeden çok şey bekliyosun.23 nisan her türlü unutulur.

 • haberler

  haberlerin paylaşıldığı bölüm.

  117 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  sadurra

  canki
 • yapılabiliteler:


  - haber linkleri paylaşılabilir.

  - haber videoları, fotoğrafları paylaşılabilir.

  - haber yazıları paylaşılabilir.

  - yazarlar video ve fotoğraf destekli olarak kendi haberlerini paylaşabilirler.

  paylaşım yapılırken dikkat edilmesi gerekenler:

  - tarih vermekten çekinmeyin.

  - abartıya kaçmayan, açıklayıcı başlıklar kullanın. 

  - link paylaşımına ''yorum'' eklemek istediğinizde başlığa önce haberin ne olduğunu yazıp eğer yorumunuz kısaysa yorumunuzu parantez içerisinde belirtmeniz çok çok rica olunur. 

  örnek: kızılay avm'de şüpheli paket panik yarattı (nereye gidiyor lan bu ülke?) 

  yani başlığa ''ülke nereye gidiyor beyler?'' şeklinde sadece yorumunuzu yazmayın. gireceğimiz link'in ne olduğunu bilelim biz. 

  - ''ya kardeşim ben bir haber okudum, valla içim çok dolu, ben şuraya sayfalarca yardırmak istiyorum'' diyorsanız haberi ''yazı'' formatında paylaşın ve lütfen başlığınız haberin ''ne olduğunu'' söylesin. yazıda ise önce kaynağı belirtip ardından yorumunuza geçin.

  örnek:

  başlık: ''kızılay avm'de şüpheli paket panik yarattı''

  yazının ilk cümlesi: (kaynak) abuksabukhaber.com/haberler/ankara/avm/bomba

  yazının devamı: ya ben bu ülkeyi anlayamıyorum kardeşim...

  bunu neden istiyorum? çünkü bu bölüme giren kişinin ilk amacı ''haber'' okumak. o yüzden önce haberi okuyup sonra sizin yorumunuzu görmeli.


  - link'i paylaşıp içeriği ekledikten sonra sanki içeriği ekleyen siz değilmişsiniz gibi paylaşıma girip yorum yapmak da bir seçeneğiniz, siz bilirsiniz.


  uyarı: bölümle alakasız ve reklam kokan içerikler silinecektir.