merserv kids

  0
  necjdet 14.1.2020 13:42
  bir çok siteye istinaden yeni yeni alışveriş yaptım biraz indirimli zamanına denk geldik adamların sağolsunlar yardımcı oldular. ödemeyi geçtim. sonra ertesi gün cumartesi günü kargoya verdiler pazartesi de bana geldi. erkek ya da kız çocuğunuz var ise kıyafetlerini öneririm. kayseride bulunuyor ikametleri, kayseride olan var ise oraya gidip nasıl biryer bir baksın lütfen. resimlerde ki gibi ise mağazaları güzel bir mağazaya benziyor , şahsen beğendim.
  pazarda kıyafetler pahalı bir çocuk elbisesi 40 tl den başlıyor 2 takımı alsan 100 tl ye dayanıyor. merserv kids üzerinden aldığım kıyafetlere bir de %40 indirim denk geldi. neyse şans güldü bana.

  bakarsanız siz bilirsiniz ben sadece öneride bulunuyorum. bu aralar adam akıllı bir kıyafet sitesi yok sözünde duran. https://www.mersevkids.com adresi, kalın sağlıcakla.(pi: #webmaster)
dün
 • bilin istedim

  Her türlü az bilinen, çok bilinen, duyulsada ne olduğu tam olarak bilinmeyen kavramların açıklandığı. puivin bilmesini istediğiniz bilgi, anı,fıkra, makale, görselleri paylaşabileceğiniz, sesinizi özgürce duyurmak istediğinizde seçeceğiniz bölüm