0
nasıl zayıflarım ?
beyler 175 boyum var 82 kiloyum.ve bu kıloları stresten dolayı bir anda aldım. bildiğin göbek oldu ve memelerim bile büyüdü amk.ne yapmalıyım nasıl bır program ızlemelyım ?
 • 0
  npsaytan 2 yıl önce
  spor yap bence kesinlikle spor yaparak zayıflarsın fitnessa yazılabilirsin ama bu yolda istikrarlı olman lazım yemeklerde de kendine kısıtlamalar getirmelisin(diyetisyen yardımı olabilir)
 • 0
  mevsimlikisci 2 yıl önce
  sadece kilo vermek istiyosan fitness senin için biraz zor olabilir.bence önce internetten günlük kalori ihtiyacını hesapla ihtiyacın olan kalori miktarının 500 kalori altında tüket.ama yediğin herşeyin kalorisine bak.google yazarsan bulabilirsin.buna ek günde 40-45 dakika hızlı tempoda yürümeye başla.beslenmen de protein ağırlıklı beslenmeye çalış çünkü verdiğin kilolar yağdan değil kaslardan gider.
 • 0
  kral2172 2 yıl önce
  az yiyin olum ya biraz kendinize hakim olun iradeli olun. bak istanbul kick box sampionuyum ve ek olarak muay tai yapiorum 65 kiloyum boyum 175 gaayet iyiyim. neyse. sana diyecegim o ki herhangibir sporla ugrasmazsan olmaz. git kendine bi fitnesse kaydol butun yaglarin kas olsun
 • 0
  butiamicreep 2 yıl önce
  lifli yiyecekler yemeye dikkat et tok tutar seni ikincisi ilk başta yağ yakımı yapıp sonra kasa çevirmen. bunun için fitness dan önce diyet geliyor. bununla ilgili internette bir sürü kaynağa ulaşabilirsin.

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...