• -5
  yepyeni 1 yıl önce
  hala "insanlar" var bu ülkede. işte kanıtı.

  bayrağı ezen sarılı gibi hayvanlarda umarım kendi barınaklarına çekilirler.
 • 0
  puiv2000 1 yıl önce
  türkiye'de sıradan bir chpli davranışı. şaşırdık mı ? hayır :)

  videoya yorum atan elemanında kanına dokunmuş bayraklarının çiğnenmesi. egeden denize dökülenlerin kalıntıları bunlar. neyse anca böyle kimsenin takmadığı küçük girişimleri kaldı artık, onlar dahi yok olacak. hemen değil yavaş yavaş ! hazmedeceksiniz !
  -1
  yepyeni 1 yıl önce
  şimdi sarılı arkadaşı eleştirdim diye ermeni mi oldum. orda bir protesto yapılıyor ve sen önüne geçip bayrak eziyorsun. böyle bir saçmalık var mı ya ? sonra da ne karışıyorsun sen ermenimisin diyor.

  biraz beynini çalıştır.
 • 0
  circlepit 1 yıl önce
  tmm ben de ermenileri sevmiyorum da ne gerek var ki böyle şeye... zaten 5-10 tane adam. ne zararı olabilir ki. 10 dk boş boş konuşup gidecekler işte... ah ah...
  0
  yusufir 1 yıl önce
  iki durumda da itiraz var. onların nükleere itirazı haksa, bununda ermenilere itirazı hak yani. darp etmek yerine insanca da konuşabilirlerdi.
  -4
  yepyeni 1 yıl önce
  ermenilere itirazı varsa gider başka yerde yapar itirazını. kadın orda konuşma yapıyor önüne geçip sözünü kesip bayrak eziyor. bunun hiç bir mantığı yok.

  chp yi eleştireceğim diye sıçmışsın yine.
  0
  yusufir 1 yıl önce
  chp yi değil. chp görünümlü ermenileri eleştirdim. sanırım seninde zoruna girmiş olmalı. ermeni kanı varsa sende, soldan sıktır olup gidebilirsin. türk sen türklüğünü bil ermeni tohumluğu yapma.
  -4
  yepyeni 1 yıl önce
  arkadaşım videodaki insanlar protesto hakkını kullanmış. ve protestonun ermenilerle alakası yok.
  ama bir tane "kazma" gelip onların önünde ermeni bayrağı ezip oradaki insanların hakkını bölmüş. ve sen suçu chp lilere atıyorsun.

  "kazma" yanlış yapmıştır. diyeceksin. bu kadar basit. iki kere iki dört.

  ama sen aynı o "kazma" nın yaptığı gibi "siz ermenimisiniz yoksa" diyorsun. tamamen saçmalık.

  bu arada insanlarıda ermeni kürt ingiliz arap diye suçlamak doğru değil. yani şurda yazdığın hiç bir şeyin haklılık payı yok. ne anayasamızda yeri var nede uluslararası sözleşmelerde.
  2
  yusufir 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  adam mesajı üst düzeyden vermiş. orda ironi yapıyor. nükleere karşı ciakcahiniza gidin ermenilere karşı çıkın gibisinden. ne demek haklılık payı yok. bu adamlar bizi katliamla suçluyor dünyada lobilerle vs. insan hakları mahkemesinde bile haksız çıktılar. sen diyorsun ki bu ermeniler bu milletin anasını da sikse saygı duyacaksin. ne saygısı birader? siz entelektüel chp li olacaz diye hrant oluyorsunuz, ermeni oluyorsunuz, kobani oluyorsunuz da iş ermeni bayrağını çiğneyen adama gelince uluslararası sözleşmelere aykırı geliyor öyle mi? dost düşman kavramınızi oluşturmadam bu ülkeye en ufak bir menfaat de dahi bulunamazsiniz. hepimiz ermeni yiz sloganları atan chp ve hdp lilerin(önceki eylemlerinde) yaptığı bir eylem sırasında ermeni bayrağı yırtmak, yapılacak en zeki ve cahil kışkırtıcı bir eylemdir.
  -1
  yepyeni 1 yıl önce
  hala anlamamakta ısrar ediyorsun. bak diyorum ki ermenileri ya da ermenileri savunan chp lileri protesto edeceksen et. ama bir başka protestonun içinde bunu yapamazsın. orda zaten bir eylem var.
  0
  puiv2000 1 yıl önce
  kendini her şeyi gören, nirvana'da sanan gezi kalıntısı, eylem eylem diye papağan gibi sayıklayacağına, oradaki 50-60 yaşındaki kadınların sözde nükleer bahanesiyle önlerine açtığı ermeni bayrağının işi ne diye soruglama cesaretini gösterebilirdin. ya da bu nükleer bahanesi olan eylem ermeni bayrağı olmadan yapılamıyor mu ?

  böyle senin gibi yok insan hakları, yok çiçekler, böcekler, ağaçlar, uçan kelebekler gibi etrafına çiçek dağıtan sevgi pıtırcıklarının hümanistliği neden acaba sadece kendine dokununca başlıyor onu da sorgulamak lazım.
  -3
  yepyeni 1 yıl önce
  bayrağı "50-60 yaşındaki kadınlar" açmıyor. sarılı "çomar" açıyor.
  (pi: anadolu çomarı)
  0
  yusufir 1 yıl önce
  ermeni tohumunun kalıntısı şimdi de anadolu insanına çalim atıyor vak hele:)) izmirde denize döktük lan biz sizi hala acısı geçti mi sen ondan bahse istersen;(
  -3
  yepyeni 1 yıl önce
  ermenileri savunacak tek söz etmedim. bana ermeni diyorsun.

  tartışmayı kaybedince konu değiştirme vol 1
  1
  yusufir 1 yıl önce
  ermeni bayrağını yırtmak uluslararası turizm kurallarına aykırı demiştin dimi pardon. orda ermenileri değil turizm gelirlerinden bahsetmiştin. ulan ne zeka ve.
  0
  puiv2000 1 yıl önce
  adam ağır cahil. bayrağı getirip oraya koyan kim ? küba'da havalar nasıl prenses ?
  -2
  yepyeni 1 yıl önce
  videoda gördüğüm kadarıyla sarılı çomar koyuyor. zaten video sonunda da eline veriyorlar bayrağı gönderiyorlar.
  0
  puiv2000 1 yıl önce
  zeka körelmesinden sonra göz körlüğü de var sanırım. videoya girer girmez yer bulunan bayrağa basıyor. zoruna gitmesin müptezel, her gün birinizi bir gün hepinizi yok edeceğiz. yok itirazım mı var diyorsun ? o halde tıpış tıpış gider eylmeni yapar içeri atılırsın. demokrasiyi sağlamak için anti demokratik yolları uygulandığımız günlerd,e senin gibi ırksızları, soysuzları kafasını çıkardığı gibi içeri alıyoruz :)
  -1
  yepyeni 1 yıl önce
  sen kimsin kimi yok edeceksin ?
  ne hakla yok edeceksin ?

  daha hakaret etmeden tartışmaktan acizsin.
  0
  puiv2000 1 yıl önce
  "daha hakaret etmeden tartışmaktan acizsin." ~ "sarılı çomar"

  :))) kişi kendinden bilir işi :)))

  itirazın varsa çık yap eylemini içerden yazarsın artık hadi koçum ikile.
  1
  yusufir 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  gözlerine ermeni dölü
  mü boşalttılar olm senin kör ermeni:)) orda ki kadın bayrağı(pardon bayrak dedim paçavra işte) niye ısrarla kendi almak istiyor? olm hem beyinsizsin, hem ermenisin, hem cahilsin, hem körsün bide ustune türkiye cumhuriyeti toprakları altında yaşayıp yediğin kaba siciyorsun. sen o sıfır km beynini al internette satışa koy. hani kullanmıyorsun madem bari sat gitsin boşuna yaşayıp hamallık yapma😂😂
  -1
  yepyeni 1 yıl önce
  ermeni değilim. yazdıklarını aynen iade ediyorum.

  şimdi silebilirsin gözlerini.
  1
  yusufir 1 yıl önce
  örmönö döğölöm. geç bunları körpe ermeni:) senin şu yazdığın orospulul yapıp bakire olduğunu iddia eden ile aynı şey ermeni çomari😂
  -2
  yepyeni 1 yıl önce
  ermeni olmak suç değil. o yüzden bunu hakaret olarak algılamıyorum.
  1
  yusufir 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  sen daha seni neyle suçladıgimizi anlayamamissinki ermeni çomari. muhalefet olacağız diye olmadığınız bok kalmadı minakoim. şimdi de çıkmış hakaret algılamam diyor. sen önce neyi anlayıp anlamadığını bir düşün .
  -2
  yepyeni 1 yıl önce
  15 yaşında bebe seni adam yerine koydum tartışalım dedim. ettiğin laflara bak.
  0
  yusufir 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  bende diyorum bi ermeni comarcigi beni adam yerine koysada tartışsam diye. çok mu gereklisin sanki kaybolup gittinde tutan mı oldu😂


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...