5
bir partiyi destekliyorum
hemen diğer partilere ve onları destekleyen insanlara ana avrat sövüp kendi fikirlerimi ölümüne kafalarına aşılamalıyım.
 • 1
  redi 10 ay önce ~ 10 ay önce
  türk insanı böyle yetiştiriliyor ama yapacak bir şey yok. başımızdaki zat 15 yıldır hep kutuplaştırıyor. biiiiiiiğz olaaaağğrrr yaparsa halk ne yapacak? televizyonu ne zaman açsan o konuşuyor. kendi atadığı başbakanları bile popüler yaptırmıyor. binaliyi gördüğümüz yok tv'de hep bu.

  bugün 25 yaşında bir genç bu adamdan başka bir şey görmedi ki güzel siyaset öğrensin. eceviti, erbakanı, erdal inönüyü bilmez ki. varsa yoksa höt höt.

  bu böyle gider yani.
  0
  oschemat 10 ay önce
  zaten binali pasif olduğu için onu atadı
 • 1
  abbeeeu 10 ay önce
  ben desteklemiyorum herhangi bir partiyi, hepsini eleştirebiliyorum gönül rahatlığıyla, iyi yanlarını da söyleyebiliyorum. fikirlerimi başkası sormadıktan sonra da söylemem, sövme falan da yok. ne güzel. hepinize öneririm.
  1
  roxic7 10 ay önce
  benim gibi (y)

 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  236 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  kaygusuzyazar
  sbb3
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın 


27. @nefa | bir defa