11

'parodi'ye ithafen


uzun bir süre olmadı biliyorum ama puiv de sahip olduğum bir avuç insan adına böyle bir paylaşım yapmak istedim.

sahip olduğum ilk puvom (pi: @parodi)'ye ithafen;

satırlarında benim ismimi geçtiği başlığı yine buradan tanıdığım bir puvom sayesinde ulaştım. ona da buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

benim için gerçekten yerin değerli; küçük, samimi ve bize ait bir iletişim dünyamızın olduğunu düşünüyorum. haftalarca birbirimize yazmamış olsakta - oysa hep ben yazmadım- birbirimize günler, aylar sonrası yapacağım bir selamın bile hala ilk günkü gibi tazeliğini koruyacağına inanıyorum. puiv içinde tanıdığım ve değer verdiğim yegane insanlardan birisin ve bu insanlardan birininde sen olması beni ayrıca mutlu ediyor. buralarda yoktum, biliyorum. inan çok yoğun bir dönemden geçiyorum, her şey üst üste geldi son aylarda. ama üstesinden başarıyla geliyorum. geri döneceğimi söylemiştin içerikte, ben bu yazıyı 'davet' olarak kabul ettim ve böyle bir dönüş sağlamak istedim. söylenecek birçok söz var aslında ama biraz sana söyleyebileceğim cümlelere gelmek istiyorum.

iki küsur aya dayanır seninle tanışıklığımız ve ben inanıyorum ki önümüzdeki yıllara da anılarını bırakacak bir ilişkimiz olacak. hatıralarımda hep iyi bir dost olarak kalacağını biliyor ve inanıyorum. dilerim ki, bende senin için iyi bir dost olmuşumdur. birbirimizi hep güzel bir şekilde hatırlayalım, bu ilişkilerin en büyük başarısıdır.

keskin bir virajdan döndüm ve nefes nefeseyim, dönüşümün bu kadar yorucu olacağını tahmin etmemiştim.

ha! bu arada, resmiyet dolu bir yazı gibi durabilir ama tüm samimiyetimle yazdım.

yıldızlandın.

ve buradan uçar'a teşekkür ederim, seni de unutmadım. :)
 • 0
  ciddiyetsiz 8 ay önce
  (pi: @parodi) koş
 • 0
  parodi 8 ay önce ~ 8 ay önce
  kafam ayikken cevsp verecrm sairim
 • 0
  hurshit 8 ay önce
  onu sevme beni sev
 • 0
  parodi 8 ay önce
  kendime geldiğim de yazacağı mı söylemiştim aslında dünde yazabilirdim yapmak istemedim biraz düşünmem gerekiyordu. beni çok iyi anlamışsın şair hanım. dostlar uzun süre birbiriyle konuşmazsa ve geri dönen dostla aynı samimiyete ulaşıyorsa o dostluk o zaman gerçek dostluk olduğuna inanırım. kelimelerin bittiği noktadayım. sana çok şey söylemek isterim ama az çok tahmin ediyorsundur. o yüzden hoşgeldin şairim :)
2 saat önce 2 saat önce 2 saat önce 6 saat önce
 • ithafen

  herhangi birine karşı yazılmış metinlere hitap eden bölümdür.

  0 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  mathillda

 • bu bölüm # bölümünün alt bölümüdür.

 • * küfür kullanmak yasaktır.

  * +18 paylaşımlar özellikle belirtilmelidir.