erkekler için saç bakım önerileri

  12
  jackz 11.2.2017 22:56 ~ 23:08
  öncelikle puvi kardeşler saçlar erkek için en önemli şeylerden biridir. güzel görünmek istiyorsanız önem vermeniz gerekir.

  *öncelikle saç şeklinize uygun şampuan kullanmalısınız. eğer saçlarınız kuru ise nemlendirmeye yönelik şampuanlar eğer yağlı ise yağlanmayı önlemeye yönelik şampuan kullanmalısınız.

  *banyodan sonra saçlarınızın daha yumuşak olması ve daha kolay şekillenmesi için saç kremi kullanabilirsiniz. fazla pahalı değildir 5 liradan başlar.

  *banyodan çıkar çıkmaz havlu ile saçlarınızı kurutup fön ile şekil verirseniz daha kolay şekil alır saçlarınız.

  *saçlarınız kıvırcık veya dalgalı ise saç düzleştirici kullanabilirsiniz. aman dikkat edin saçlarınızı yakmayın dikkatli kullanmazsanız ve çok sık saçınıza uygularsanız daha çok zarar görürsünüz.

  *saçları şekillendirmek için jöle biraz eskidi gibi artık wax popüler olmaya başladı ve gayet iyi şekil veriliyor ayrıca sadece suyla bile saçtan çıkabiliyor.

  *saçlarınıza şekil verdiniz ama bozuluyor mu? o zaman saç spreyi kullanın saçları sabit tutar, su ile de kolayca çıkar.

  *kullandığınız saç bakım ürünlerinin markalarının güvenilir olmasına da dikkat etmelisiniz.

  *ayrıca günün sonunda veya yatmadan önce saçlarınızı yıkamanız tavsiye edilir o halde yatarsanız wax, jöle, sprey artık her ne kulanıyorsanız yapışkan olup tozu çektiği için saç çabuk kirlenir ve saçlarınız bakımsızlıktan ve pislikten dükülebilir. saç şekillendiriciler saç dökmez ama uzun süre birkaç gün o şekilde aynı saçla yıkamadan gezerseniz zararlı olur tabi.


  hepsi benim düşüncemdir.

  not: allah rızası için artık apaçilik yapmayın kekoluğun lüzumu yok efendi gibi şekil verin saçlarınıza.

 • 0
  ofsaytsizburak 11.2.2017 23:01
  wax max jöle sprey falan yapmayın olum saçınıza manyakmısınız kel kalıcaksınız sonra 30 unuzda
  0
  jackz 11.2.2017 23:03
  30 yaşındaki abim kendini bildi bileli kullanıyor saçlarını akşam yıkadığın sürece sorun yok. yani temiz tutmak gerek aynı fönle şekille yıkamadan bi hafta dolaşan var
 • 0
  yondaimehokagesama 12.2.2017 00:49
  şampuan ticari hiledir gençler.
  sabunla yıkayın daha sağlıklı ve gür olur.
  yok vitaminli şampuan yok mineralli şampuan bilmem ne vücudun verebileceğinden fazlasını verince tamam güçlenir de kullanmayı bıraktığınız zaman dehşetli dökülür.
  kaldı ki firma ürünün devamlı satması için formülü ayarlıyor