11

her got izleyenin kendini modern sanması

genelde trt atv gibi kanalların dizilerini izleyenlere hayalperest ithaminda bulunup, yabancı dizi izleyince modern olduğunu sanan kitleden nefret ediyorum. hükümete olan kinini dizi film vs üzerinden eleştiri yağmuruna tutarak tatmin olan bir kitle var.

bu kitlenin tam tersi olan ve tarihi dini batılılaşmayi bu şekilde söylentilerden ve sanal ortamlardan almaya çalışan insanlardan da nefret ettiğimi söylemek istiyorum.

bizi bölen biz olmayalım. izleyelim izletelim tavsiye edelim araştıralim ama lütfen ön yargıyla yaklasmayalim artık ulan.

bu ülkede her akp taraftarının atatürku sevmediğini söyleyenle , her chp taraftarının fatih sultan mehmeti sevmediğini söyleyen zihniyet yok olmalıdır.

leyla ile mecnun izlemeyen ölsün cümlesini kuranlar
diriliş izleyin yav vatan hainleri diyen kişilerle birlikte sonsuzluğa doğru yola çıksın lütfen
 • 2
  yonetici 11 ay önce
  özet: genelleme yapmayın.
 • 0
  snnaydn 11 ay önce
  yu növ nating jön snöv
 • 0
  laciverts 11 ay önce
  herkesin izlediği dizileri değilde azınlığın izlediği dizileri keşfedince kendimi elit hissediyorum.
  0
  stachl58 11 ay önce
  işte bir zamanlar game of thrones öyleydi walking dead öyleydi shameless bilen yoktu. şimdi bakıyorsun 12-13 yaşında çocuklar takip ediyor.
  0
  laciverts 11 ay önce
  o zaman keşfedilmeden dizileri bulup izleyip ordan uzaklaşmam gerek :)
 • 0
  ultraviolence 11 ay önce
  türk dizilerini sırf güzel bir şey çıksa bileyim diye izliyorum bazen ama çok nadir çıkıyor çünkü fazlasıyla kısıtlanıyor. yabancı diziler genel olarak daha kaliteli ve adamlar gerçekten her şeyi düşünüyor, yine de çoğu ortalamanın altında benim gözümde. türkiye'de rtük gibi bir gerçeğin olduğunu da unutmamak lazım... ayrıca o dizileri palayla, atla izleyip çıldıran kitleye de hayalperest derim kimse kusura bakmasın.
  0
  hellomyfriend 11 ay önce
  vadan hayini
12 saat önce 12 saat önce
 • isyan

  İsyana dair herşey

  1 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  hedap

 • bu bölüm # bölümünün alt bölümüdür.