0

karton stand modelleri

ürünün içeriği fark etmeksizin yapılan reklam ve tanıtımların önemi firma tarafından dikkate alınması gereken unsurlardır. görsel anlamda yapılan reklamlar ise akılda kalıcılık olarak etkili konumdadır. renk ve şekiller vasıtasıyla anlatılmak isteneni hedefe koyan tanıtımlar ile hedef kitle cezbedilmektedir.

modüler yapı ve kullanım önemli

müşteri ile birebir temasta kalan ürünleri tercih etmekte ve devamlılık arz eden reklamlara itibar etmektedir. hızlı tüketim ürünleri başta olmak üzere, diğer tüketim malları da bu tanıtımda olmalıdır. örnek olarak bir markete gittiğimizde sırasıyla muntazam bir şekilde dizilmiş ürünlerle karşılaşırız. bu düzen bizi etkileyen en önemli faktördür. rengarenk ve sırayla reyonda duran ürünler tercih aşamasında ilk sıradadır. az maliyetli ve hafif yapısıyla tercih edilen karton standürünleri ile ürünlerinizi sergileyebilirsiniz. karton standlar, mekan fark etmeksizin tüm firmalar tarafından kullanılan ürünlerdir. pahalı standlar ve sergi alanları kurmak elbette görsel olarak tamamlayıcılık sağlayacaktır; fakat günümüzde maliyetlerin önemi de tartışılamaz.

tasarımdan üretime

ürünün şekline göre karton stand üretimi yapılabilmektedir. büyük boy maket şeklinde tasarlanabilen standın rafları da dizayn edildiğinde şık bir görünüme sahip olacaktır. pop display olarak bilinen görüntülü reklam biçimine en uygun örnek olan karton stadlar ile ürün sloganını ön plana çıkarabilirsiniz. ürüne göre stand tasarımı, konumunun seçimi, kurulumu gibi aşamaları firma ile birlikte planlıyor ve sonuca ulaştırıyoruz. tasarımın sonrasında karton stand imalatı da firmamız garantisi altında olduğu için memnuniyet sonuçlu hizmetinizdeyiz.

ürüne özel hizmet

her ürünün hedef kitlesi ve kullanım alanı farklıdır. bu özelliklerine uygun bir biçimde stand seçimi ve yönlendirmesi yapılması daha mantıklı olacaktır. yetişkinlere özel bir ürünün standı için kullanılan renkler ve şekiller yaşa hitap etmelidir. faydaları ve belirgin özellikleri tasarımda belirtilmelidir. çocuklar için ise tasarım tamamen etkileyici durumdadır. kullanılan renkler, şekiller ve sloganlar ilgi çekici olduğunda çocukların dikkatini çekecek ve ürüne yaklaştıracaktır. sempati yaratabilmek en önemli unsur olan marka bilinirliği ön plana çıkarılmalıdır. her daim basılı reklamlar ile müşterinin aklında kalan ürünler satışlarında ciddi derecede yükselme hissedeceklerdir. önemli olan ise tanıtımın şekli olacaktır.

http://www.standfabrikasi.com

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır.

dün