2

metastaz

bu milletin bir yurttaşı olarak, kitabı bitirdiğimde aklıma şu söz geldi, ''zenginin bir suçu yok, türkiye'de adalet çok ucuz''.

öncelikle, kitabın oluşmasında emeği geçen herkese binlerce teşekkürler. bu kitabı okuduğunuzda, türkiye'de raydan çıkan cemaat(!) sistemini ve raydan çıkanların sadece fethullahçılar olmadığını, rantı ve çıkarı kıblesi bellemiş diğer cemaatleri de öğreneceksiniz. kitapta bazı iddialar delil karartmaları yahut başka sebepler ile havada kalıyor. lakin, bir çok iddia ve bizim bildiğimiz yahut bilmediğimiz bir çok konu delilli ispatlı önümüze seriliyor. menzil tarikatının, sağlık bakanlığına nüfuzu hakkında az da olsa bilgi sahibiydim. fakat, bu kadar da olmaz dedirten şeyler menzil tarikatı ve bizzat liderleri hakkında gözler önüne seriliyor. bürokrasinin, hukukun ve adaletin nasıl yerlere serildiğini, suça ve harekete göre değil de; kişiye ve nüfuza göre adaleti öğrendikçe içiniz acıyacak. mutlaka ama mutlaka okuyun.. !!

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır.

 • kitap

  Bazen yalnız kaldığınızda en büyük dostunuzdur kitaplar. Dili olmadan bir şeyler anlatan ve sizi olabildiğince yükseğe taşıyan yegane şeylerden biridir. Öneri, tanıtım ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Abone olmayı unutmayın!

  91 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  dream0
  doganturgut
  puivundik

 • bu bölüm #kültür-sanat bölümünün alt bölümüdür.

 • karalama, aşağılama vs kesinlikle yasaktır.

  şahıslar, yorumlarve siyasi düşünceler hakkında küfür yasaktır.