sınava geç kalan öğrenci gamsızlığı

  1
  lock 26.6.2021 13:23
  varsa şu gamsızlıktan alalım 1 dal da, 3-5 gün mutlu yaşayalım şu hayatı. 9'da olan sınav için en geç 6'da çıkarım ben evden.

  bir insan hayatının en geç sınavına nasıl geç kalır be kardeşim? 1 dakika bile geç kalsa alınmamasını sonuna kadar destekliyorum ben. 5 dakika desen, 10 dakika geç kalırlar. 10 dakika desen 20 dakika geç kalırlar.

  hayatı bu kadar ciddiye almayan birisi zaten üniversite okumasın. gelişmiş ülkelerin oranından 10 katı daha fazla üniversite öğrencisi var zaten türkiye'de, okuyanların bile çoğu boşuna okuyorken, bu gamsızların hiç boşuna 4 yıl geçirmesine gerek yok.

  ciddi bir sağlık sorunu olmadığı sürece, trafikmiş şuymuş buymuş hepsi bahane bunların. gerekirse 5'de çıkacaksın yola, ömründe 1 kere giriyorsun bu sınava.
 • 1
  athome 26.6.2021 14:22
  her sene aynı olaylar silsilesi. bugüne kadar 50'den fazla ösym sınavına katıldım daha 1 tanesine geç kalmışlığım yok. sınav saati 10 ise en geç 9'da sınavın yapılacağı okulun girişinde dikilirim.

  hele ki bu sınav hayatının gidişatını etkileyecek bir sınav ise 2 saat önceden orada bulunurum. geç kalıp okulun girişinde ağlayanlar sorunu devlette değil kendilerinde arasınlar.

  kural aylar öncesinden açıklanır ve net. saat 10'da kapılar kapanır öğrenci alınmaz diye.